Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

10 věcí, které nás čekají v roce 2018: Zeman bude na vozíčku, Babiš premiérem a o vítězi voleb rozhodne Brno!

Dožije se Zeman dalšího volebního období?
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
V lednu 2018 nás čeká další přímá volba prezidenta. Miloš Zeman už prostřednictvím mluvčího Ovčáčka vzkázal, že se znovu bude ucházet o Hrad. Jak ale bude Česko v roce 2018 vypadat? Hodně věcí bude zcela jinak. Nabízíme malý vhled do budoucnosti.

Ještě neskončil ani rok 2016, ale Češi se už mocně začínají hádat o to, koho by rádi viděli na Hradě. Miloš Zeman (72) už oznámil, že pokud bude živ a zdráv, že se znovu popere o Hrad. A objevují se už první vyzývatelé.

Mezi prvními uchazeči o Hrad se objevili Zdeněk Škromach a kněz Tomáš Halík. O funkci možná projeví zájem i Jiří Pospíšil, Šimon Pánek a nebo Vladimír Dlouhý. Mezi hlavní favority pak bude určitě patřit sázkař Michal Horáček. Jenže může z nich někdo Zemana porazit? Nebo se Zeman může porazit jen sám? A jaká bude situace na začátku roku 2018?

  1. Již nebude kandidovat Karel Schwarzenberg (78). Otázkou je, zda v politice bude vůbec jeho loutkář Miroslav Kalousek. TOP 09 se propadá, voličům už „topka“ nepřijde vůbec sexy a tahle strana se musí změnit.
  2. Premiérem ČR bude zřejmě Andrej Babiš. Slaboučký Bohuslav Sobotka nedokáže jeho zákulisnímu umění a tahu na branku odolávat.
  3. Sobotka neudrží své pozice ani v ČSSD. Na začátku roku 2018 už bude mít sociální demokracie jiného šéfa, favoritem na předsedu je Jiří Zimola.
  4. Miloš Zeman za sebou už bude mít návštěvu Bílého domu, kam ho pozve Donald Trump. Ovčáček si selfíčko s Donaldem vylepí nad postel a bude se k němu modlit.
  5. Zeman bude na vozíčku, kam ho umístí bolavý palec. Fyzická indispozice ale neotupí jeho břitký humor a fenomenální postřeh.
  6. Tunel Blanka bude definitivně uzavřen. Teče do něj a rozpadá se. Pražané, kteří pojedou k volbám autem, budou muset kvůli zácpě vyrazit 24 hodin předem.
  7. Prezidenta budou volit i vězni. Mezi nimi bude i Radovan Krejčíř, který se vrátí z Jihoafrické republiky.
  8. Zdeněk Pohlreich (59) a Jan Kraus si přestanou hrát na nezávislé morální autority a vyhlásí, že podpoří toho kandidáta, kdo jim dá více peněz na jejich projekty.
  9. Na začátku roku 2018 začne poslední fáze puberty u Matěje Stropnického.
  10. Na mapě Česka pořád najdete město jménem Brno. Tamější obyvatelé pořád budou moci rozhodovat o tom, kdo usedne na Pražský hrad.

Související články

Další články