Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

10 věcí, které na Facebooku všichni hejtují… Jenže by udělali všechno pro to, aby je měli a zažili

Tak to je!
Zdroj: archiv
Někteří lidé na sociálních sítích mají takovou velmi zvláštní zálibu. Hejtují všechno a všechny. Ona je to v mezích možností i docela sranda, ale lidé, kteří tohle neumí, vypadají akorát jako naprostí hlupáci. Ovšem pak je tady taková zvláštní sorta lidí, která nadává na kdeco, ale dali by cokoli za to, aby na tom místě mohli být, nebo aby mohli vlastnit danou věc. A z jejich příspěvků to doslova srší. Tohle je 10 typických příkladů.

1. „Iphone? A to je jako co?“ – tohle je snad nejvíc hejtovaná věc na sociálních sítích. Existuje skupinka lidí, kteří si hrají na extrémně důležité a snaží se přesvědčit celé své okolí o tom, že bez Iphonu by neudělali ani krok. Přitom by jim v pohodě stačil mobil pro důchodce, ale holt být alespoň deset minut středem pozornosti je pro ně výhra. No a pak je tu druhá skupina, a ta by si ten mobil přála jako nikdo jiný, ovšem bohužel na něj nemají. A jak jedno české přísloví říká, když na něco nemáš, tak to přinejmenším pořádně pomluv.

2. „Karlovy Vary? Bože, tam bych v životě nejel/a“ – každým rokem omílané téma. Vždycky se najdou lidé, kteří jsou schopni během festivalového období vyblít na sociální sítě desítky statusů o tom, jak je to příšerně pozérská akce. Přitom tam nikdy nebyli, aby to objektivně posoudili, ale moc by si přáli tam alespoň jednou nakouknout.

3. „Já rozhodně netoužím po nějaké exotické dovolené“ – ne, jediné po čem člověk, který toto napíše, touží, je právě exotická dovolená. Pokud by o ni neměl zájem, tak mu to přece může být jedno a není potřeba se k tomu jakkoliv vyjadřovat.

4. „Jsem tak strašně šťastný/á“ – v překladu znamená, jsem totálně na dně, chci se pomalu zabít, ale potřebuji o opaku přesvědčit co největší masu lidí a hlavně toho, kdo mi tak ublížil.

5. „Ode dneška nepiji a nekouřím a vy jo? Tak to je mi vás líto“ – uměle vytvořená póza, která zhruba za deset minut až jeden den přestane mít jakýkoliv smysl a váhu.

6. „Svobodné holky se mají nejlépe“ – tohle píší jen ufňukané rádoby hrdinky, ze kterých se pomalu stávají staré panny a nepřály by si nic jiného než pořádného chlapa v posteli.

7. „Sice je hezká, ale podle fotky je úplně blbá“ – také tradiční hejt, kterého se dopouští statisíce dívek denně. Volně přeloženo to znamená, fakt mě štve, že jsi tak hezká a chtěla bych být jako ty. Ale to přece nikdy nepřiznám.

8. „Mě peníze nezajímají, já se vdávala z lásky“ – Ne, vdávala ses proto, žes byla zbouchnutá a tvůj vztah se neměl kam posunout. Teď sedíš na mateřské, jsi tlustá a po nocích fňukáš, že je tvůj chlap obyčejný dělník. Ale tohle se na sociálních sítích nepřiznává.

9. „Ty jako studuješ vysokou? A k čemu to je?“ – další typický výkřik do tmy, který akorát upozorní na to, že jste konečně vyrostli z nedospělého flákače do vcelku rozumného člověka a jediné, čeho nyní litujete je, že jste si neprodloužili studentský život a dřeli jako havíři od osmnácti.

10. „Jo, to když já jsem byl malý, tak jsem kopal do míče“ – neboli když jsem byl malý, byla jiná doba, rodiče neměli peníze a teď bych si ze všeho nejvíc přál být dítětem a mít všechny ty vymoženosti. Ale na sociální síti to pro jistotu všechno hejtuju.

Související články

Další články