Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

10 věcí, které jste nejspíš vůbec netušili o americké zpěvačce Laně Del Rey!

Pro někoho je krásná a talentovaná, jiní ji častují nelichotivou přezdívkou „kobylí hlava“. Její zastřený nosový hlas je tak moc specifický, že ji rozpoznáte, i kdybyste nechtěli. Tohle je ale 10 zajímavých věcí, které jste o téhle hollywoodské hvězdičce možná dosud nevěděli

1) Její pravé jméno je Elizabeth Woolridge Grant. Pseudonym Lana Del Rey vznikl kombinací jména hollywoodské herečky Lany Turner a auta Ford Del Rey.

2) Už jako malá holka byla závislá na alkoholu. Na protialkoholní léčbu se dostala už ve 14 letech. O alkoholu často mluví jako o své první nešťastné lásce.

3) Odjakživa se zajímala o to, kde jsme se tu na světě vzali a jaký má náš život smysl. Studovala proto filozofii a metafyziku.

4) Jejími nejoblíbenějšími spisovateli jsou Vladimir Nabokov a Walt Whitman. Jejich jména má dokonce vytetovaná na pravé ruce.

5) Na prsteníčku levé ruky má heslo „Die young“, tedy „zemřít mladá“…

6) Na svatební oslavě Kaneyeho Westa a Kim Kardashian ve francouzském Versailles zazpívala úplně zadarmo.

7) Jednou napsala na svůj Twitter, že nezná nic krásnějšího, než je smrt. Na konci svých dvou slavných videoklipů také obrazně sama umírá.

8) Po svém nepovedeném živém vystoupení v legendárním televizním pořadu Saturday Night Live zvažovala, že sekne s kariérou.

9) Po dvou letech se zasnoubila se svým přítelem a kolegou Barrie-James O'Neillem, který je členem hudební kapely Kassidy.

10) Právě jí vyšlo aktuální album Ultraviolence, na kterém spolupracovala s Danem Auerbachem, zpěvákem z kapely The Black Keys. Ta deska je skvělá a vy byste si ji měli okamžitě stáhnout!

Související články

Další články