Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

10 věcí, které chtějí ženy od mužů! Kromě romantiky, sexu a peněz!

Pokud nám muži splní těchto deset věcí, odměna v podobě klidu a
harmonie je nemine.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Každá chceme prakticky totéž! Pohodový život jako z pohádky s občasnou romancí, kvalitní sex a spoustu peněz. Vědí o našich tužbách i muži? Holky, k čertu s maskováním. Tohle je 10 věcí, které od našich milých prostě chceme!

Proč lhát o tom, co doopravdy chceme. Každá žena touží po spokojeném životě a není zapotřebí snižovat své nároky. Mějme stále na paměti, že ve vztahu je nejdůležitější komunikace a upřímnost. Pokud ovládáte obě dvě vlastnosti, jste na dobré cestě za splněním své pohádky. Proto svému partnerovi nic netajte a na přímo mu prozraďte, co si přejete a co od vztahu očekáváte. Tohle je 10 věcí, které chce od muže každá žena!

1) FINANČNÍ ZÁZEMÍ

Nebudeme si nic nalhávat a začneme pěkně zostra. Je sice hezké budovat si image samostatné a finančně nezávislé ženy, ovšem dámy, ruku na srdce, která z vás chce doma nezaměstnaného zkrachovalce, kterému dáváte i na kondomy? Není v našich očích přece jen víc sexy zabezpečený a nezávislý muž? Pravdou je, že ženy nepřitahují ani tak peníze jako úspěšní muži, se kterými ovšem finanční stabilita úzce souvisí. Proto, pánové, nebuďte líní a makejte, budete si pak moci vybírat.

2) POCIT BEZPEČÍ

Přesto, že si ženy rády hrají na silné a naprosto vyrovnané, není tomu tak. Klasická free povaha není ženám vlastní a jde pouze o přetvářku, kterou chtějí muže nabalit. Ženy milují bezpečí a jistoty, což chlapi nikdy nepochopí, protože oni sami o svou milou rádi neustále bojují. Když se žena cítí u svého muže v bezpečí, zahrne ho láskou a věrností.

3) JEN JÁ JSEM PRO TEBE KRÁSNÁ

Holky prostě milují, když jsou obdivované a lichotí se jim. Pokud je obdivovatelem dokonce jejich vlastní partner, vznášejí se v sedmém nebi. Je až slastný pocit cítit, že jste pro svého muže ta NEJ, a to ve všech ohledech. No občas nás pánové zanedbávají a slyšet věty typu: „Ta Jennifer Aniston (47) je vážně kočka“ nám moc nepomáhají.

4) POVÍDAT SI

Úplně milujeme, když si s námi náš milý povídá a ptá se nás na naše názory. Cítíme se tak důležité a potřebné. Pokud jsme ještě k tomu jediné, se kterými muž problém řeší, naše ego vylítne až do stropu. Pamatujete si, kdy jste se svým partnerem naposled prokecala celou noc? Nebyla to zábava? Někdy je to příjemné zpestření vztahu.

5) POŘÁDNĚ TVRDÝ SEX

Přesto, že jsme princeznami a nemáme rády tvrdé zacházení, není od věci nás jednou za čas popadnout a pořádně tvrdě pomilovat. Facky a pouta sice nemusí probíhat každý týden a my nemusíme chodit do práce celé modré, ovšem jde o zajímavé zpestření, které každá z nás ráda uvítá.

6) VYJADŘOVAT LÁSKU

Nic nepotěší ženu víc než pohlazení nebo políbení na veřejnosti. Získáváme tím pocit, že s námi partner skutečně počítá a neskrývá své city. Vůbec nejlepší je, pokud nás partner vezme s sebou do společnosti svých kamarádů a tam se k nám chová jako k princeznám. Zaručí si tím minimálně měsíc bez hádek.

7) PAMATOVAT SI DŮLEŽITÉ MILNÍKY

Pánové, je pro nás opravdu důležité, abyste věděli, kdy máme výročí, kdy máme narozeniny, kdy jsme se poprvé pomilovali a jak to celé začalo. Nejen že chceme, abyste tyto věci věděli, dokonce se očekává, že se tato data budou slavit a vy na ně nezapomenete. Pořiďte si tedy diář a hodně štěstí v zapamatovávání.

8) HEZKY SE PRO NÁS OBLÉKNOUT

Pokud vás stále vídáme v teplácích a neupravené, začneme mít pocit, že pro vás nic neznamenáme. Jednou za čas se pro nás hoďte do gala a pozvěte třeba na večeři. Uvidíte, že toto gesto ocení každá žena. Navíc, my se pro vás zkrášlujeme neustále.

9) ODPOVÍDAT NA ZPRÁVY

Není nic horšího, než když nás prostě ignorujete. Nezvedáte nám telefony a neodpovídáte na zprávy. Ženská fantazie je opravdu bujná a začne okamžitě pracovat. Proto věnujte své drahé polovičce chvilku svého drahocenného času a odpovězte nám na naše důležité dotazy.

10) LÍBEJTE SE S NÁMI, I KDYŽ K TOMU NEMÁTE DŮVOD

Dotyky a polibky nejsou pouze sexuální praktikou, a tak je zapojte do každodenního života. Pokud se líbáte pouze při sexu, je to opravdu na pováženou. Žena chce projevit cit i v jiných situacích, než je sex. Někdy má prostě potřebu se jen mazlit, tak jí to splňte! Takový polibek na rozloučenou, než odejdete do práce, taky není k zahození.

Související články

Další články