Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

10 věcí, které byste určitě řekli, kdybyste mluvili jen pravdu

Zdroj: archiv

Určitě si vybavujete film Lhář, lhář s Jimem Carreym v hlavní roli, jehož syn si přál, aby otec aspoň jeden den mluvil jenom pravdu. To se mu vyplnilo, ale mluvení pravdy mělo samozřejmě své následky.

Představte si, že by se něco takového stalo vám. Dostali byste ze sebe věci, které v sobě držíte už strašně dlouho, a hodně by se vám ulevilo. Bez následků by to ale asi nebylo, protože by to vypadalo nějak takhle:

1. Kamarádce byste řekla, že ten nový účes je prostě příšerný a taky že by už sakra měla zhubnout, protože to je důvod, proč její kluk spí s jinými.

2. Kolegům v práci byste naložili, že jsou to ukňouraná nemakačenka, zatímco vy děláte za ně.

3. Šéfovi byste vykřičeli do obličeje strašnou pravdu o tom, jaký je blbec a že už by se měl probrat.

4. Nad dárky, které jsou trapné, byste se nerozplývali a jasně řekli, že to stejně poletí do skříně nebo rovnou do koše.

5. V obchodě byste prodavačce řekli, že to je protivná píp píp píp, i když víte, že tam sedí od nevidím do nevidím a bere za to pět peněz, ale to jí nedává právo se chovat jako totální trubka.

6. Učitelka ve škole by se od vás konečně dozvěděla, že je zamindrákovaná nána, která si na vás neprávem honí triko.

7. Revizorovi byste řekli, že jezdíte na černo celý rok, ale že se vám to vyplatí, když vás chytli jen dvakrát.

8. V restauracích, kde vaří blafy, ale vy tam stejně z nějakého důvodu chodíte, byste řekli, že by ty jejich hnusy nežrala ani prasata.

9. Za holkou stojící u baru, která se vám líbí, byste rovnou přišli s návrhem na sex bez zbytečných omáček kolem. To samé platí i v opačném případě.

10. Přiznali byste ostatním, že pravidelně visíte na eXtra.cz, i když se maskujete za toho, koho bulvár nezajímá, a ostentativně před přáteli sdílíte články z iDnesu nebo Hospodářek.

Související články

Další články