Ten den přišel! Našla jste svého vyvoleného a jste štěstím bez sebe? Pokud ovšem chcete, aby tyhle stejné pocity zažíval i váš vysněný, měla byste se vyvarovat určitých věcí. Čeho se tedy vyvarovat pokud to s ním myslíte opravdu vážně? Je to těchto 10 věcí!

1. Paní nezávislá

Pokud budete partnerovi dávat najevo, že ho nepotřebujete, dost rychle pochopí, že bude lepší vyklidit pole.

2. Paní majetnická

Muž není vaším majetkem. Společné chvíle spolu musíte trávit čistě dobrovolně a z lásky, a tak si ho hlavně nepřivlastňujte.

3. Paní stíhačka

K čemu vám bude, že budete vědět o každém jeho kroku? Pokud vás bude chtít podvést, podvede vás a vy tomu stejně nezabráníte.

4. Paní zlatokopka

Jistě, že je normální, když muž převezme roli živitele, nesmíte ho ovšem do této role stavit automaticky. Je na každém páru jak si to udělá.

5. Paní urážlivka

Muži milují ženy ze kterých si můžou udělat srandu a ony se hned neurazí, tak to mějte na paměti.

6. Paní namyšlená

Nafrněnou a problematickou vás moc dlouho chtít žádný chlap nebude.

7. Paní provokatérka

Připomíná váš vztah neustále hru na kočku a myš? V tom případě jste na nejlepší cestě k rozchodu, takže se snažte krotit.

8. Paní frigida

Pokud vás neustále bude bolet hlava a budete unavená, asi žádného muže neuspokojíte.

9. Paní prostitutka

Na druhou stranu být neustále neodbytná a vyzývavá taky není zrovna přitažlivé, takže nezapomínejte na dobré vychování a všeho s mírou.

10. Paní organizátorka

Pokud plánujete muži každou minutu, buďte si jistá, že vám dá po několika týdnech, maximálně měsících košem, protože organizátorku nevydýchá žádný chlap.