Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

10 typů spolucestujících v letadle, vedle kterých nikdy v životě nebudete chtít sedět!

Klasika. Kopání do sedadla od malého dítěte za námi.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Myslíte si, že se Vám nemůže stát sednout si v letadle vedle někoho, kdo z vašeho letu udělá peklo? Omyl! Máme pro vás ty nejšílenější a taky nejhorší věci, které vás v letadle můžou potkat.

Někteří lidé prostě kašlou na slušné vychování a je jim to úplně volné, jestli vedle nich někdo sedí, nebo ne. Dál si budou provádět svoje nechutnosti a to, že vás obtěžují, vlastně ani nezaregistrují.

Pojďme si představit ty největší exoty a hitparádu nevhodného chování vůči svému spolucestujícímu.

  1. Už tak máme pro sebe málo místa a jsem rádi, když celou cestu neprosedíme s nohama v jedné poloze. Některým ale vůbec nevadí si udělat ještě více prostoru a posunout si sedadlo dozadu tak, abychom se nemohli ani pohnout.
  2. Není nic horšího než děti, které si čas v letadle krátí tím, že kopou do sedadla člověku sedícímu před nimi. To už je jen krůček od vybouchnutí a seřvání všech na palubě. Rodiče! Držte si své děti zkrátka!
  3. Co teprve když se vedle vás nacpe někdo opravdu hodně při těle a vy na tom pidi kousku, který máte pro sebe, celou cestu balancujete, abyste nespadli do uličky. Ale stejně v ní skončíte.
  4. A ještě jednou v hlavní roli děti. Samozřejmě, že jsou na palubě vítány, jenomže když máte chuť jim vytnout jednu výchovnou, tak to úplně v pořádku není. Stačí několikaminutový bezdůvodný křik a je oheň na střeše. Nikdo nezůstane v klidu.
  5. Lidé přehnutí skoro až přes vás, jen aby si přes uličku povídali celou cestu s nějakým kámošem. Naprosto skvělý pocit být uvězněn mezi oběma a nemít kam utéct.
  6. Další experti zase neopustí dům, aniž by si vzali ten největší kufr s sebou s vědomím, že se určitě vejde. No jasně! Co tam vlastně všechno mají?
  7. Zkoušíte se dívat na film na televizi před vámi a v tom se někdo rozhodne začít před ní šaškovat, protahovat se a hrabat ve věcech.
  8. Otrava všech otrav. Týpek, který musí každou minutu nebo dvě prostě jen něco zkontrolovat. Třeba se po sté ujistit, jestli má fakt trenýrky na devět dní, nebo co chvíli musí na toaletu. Tak už si konečně sedni!
  9. Situace, ze které jsou mnozí z nás totálně v háji. Člověk vedle, který s někým v telefonu nahlas řeší po celou dobu letu své osobní problémy.
  10. A poslední, nejhorší moment! Spolucestující, který nemá problém sundat si boty a ponožky a začít si obírat svou nohu.

Na závěr nahlédněte do naší fotogalerie, jak můžou zmíněné situace vypadat.

Související články

Další články