Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

10 tajemství ženské rozkoše: Toto jste o orgasmu doteď nevěděla

+ Další 2 fotografie
Některé ženy si musí orgasmus doslova vydřít a některé k němu přijdou jako slepý k houslím. Hodně žen ho nezažilo vůbec nikdy. Co jste však o orgasmu nikdy neslyšela, vás zaskočí! Rozkoš chce zažít každá žena, ale přijít na ni a užít si ji znají jen ty nejzkušenější. Co jste o orgasmu doteď nevěděla?

Sex je báječná věc, a pokud máte orgasmus, je to ještě lepší. Mnoho žen však vůbec neví, jak se k této rozkoši dopracovat a jak tato blaženost napomáhá k celkové fyzické a psychické pohodě. Tato fakta o orgasmu si musíte přečíst, abyste věděla, jak prospěšná je to věc!

  1. Polovina naší schopnosti dosáhnout orgasmus tvoří naše geny. Druhá polovina úspěchu souvisí s prostředím, ve kterém se nacházíte, fyzickým stavem a v poslední řadě se šikovností partnera nebo muže, se kterým činnost provádíte.
  1. Muž, který ženu dokáže přivést k orgasmu, je horký kandidát na otce vašich dětí. Evoluce je v tomto směru nekompromisní.
  1. Žena může zažít také ejakulaci jako muž. Jen však malá hrstka tuto rozkoš pocítila. Tento pocit je jen pro hrstku vyvolených. Zažila jste ejakulaci?
  1. Podle držení těla a chůze je možné odhadnout potenciál orgasmu ženy. Žena s vaginálním orgasmem se pohybuje přirozeně, záda má uvolněná. To vše díky tomu, že nemá zablokované pánevní svalstvo. Ovšem nesmíte mít podpatky, tam se to pak poznat nedá.
  1. Pokud trpíte při průniku penisu do vaší mušličky velkou bolestí, neváhejte navštívit lékaře. S velkou pravděpodobností se totiž jedná o vaginismus. V tomto případě se jedná hlavně o psychický problém, způsobený nějakým traumatem či tvrdou výchovou.
  1. těhotenství se zvětšuje klitoris, takže dámy, které jste těhotné, radujte se! Pohlavní orgány jsou více prokrvené a vlhké, takže se z rozkoše můžete těšit ještě více. Zaručeně se orgasmu dočkáte mnohem snadněji!
  1. Průměrná Evropanka zažívá dvanáct orgasmů měsíčně. Jak jste na tom vy?
  1. Jemná stimulace bodu G může snížit bolest hlavy o několik procent. Orgasmus navíc o dalších 10 procent. Zkuste to a prášky na migrénu a další bolesti hlavy můžete klidně vyhodit.
  1. Při prožívání orgasmu s partnerem se z těla uvolňuje o 400 procent hormonu prolaktinu víc, než kdybyste si to udělala sama. Ten totiž ve spojení s hormonem dopaminem vyvolává blažený pocit naplnění.
  1. Pokud vás trápí nějaká ta kila navíc, můžete na ně vyzrát pomocí orgasmu. Aktivuje totiž tělo a rychleji spálí tuky v těle. To je parádní dieta, že?

Mohlo by vás zajímat

Další články