Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

10 srovnání Mašle a Kobzanky: Přehled, který Frolík s Kadlecem nesmějí číst! Která už je těhotná a proč vás obě svléknou do trenek?

Která z nich je pro oficiální nabíječe větší pohromou?
+ dalších 1 fotografií

Nešťastníci hokejka Michael Frolík (25) a kopačka Míša Kadlec (28) si narazili zlatokopky Dianu Kobzanovou (31) a Hanku Mašlíkovou (31). Který z nich bude dřív u oltáře, kdo si našel větší stíhačku a kolik je to bude stát? Tady je deset faktorů smrti, kluci, a není to veselé čtení:

1. Která je větší zlatokopka?

Mašlíková, ale je to těsně. Dítě chtějí obě dvě, jedna už ho dokonce čeká (viz níže), ale ve větším průseru je samozřejmě Kadlec. Mašle totiž není žádná výhra a druhý takovýhle naivka bez přítelkyně a s hromadou šušní už nepřijde. Zatímco Kobza se bude alespoň tvářit, že jí s Frolíkem o prachy nejde, Mašle jde rovnou na bránu a bude to hodně bolet.

2. Která bude dřív zbouchnutá?

Mašlíková. Už je. Právě je s Kadlecem na Floridě, odjeli před týdnem, takže Michal už to má za sebou. Na konci září Mašlíková oznámí, že je v tom (Ale Míšo, já fakt brala prášky, to je strašný, no na potrat mě snad nepošleš, ne?), na podzim bude veselka a příští rok v březnu modelka v Turecku rodí. Kobzanová otěhotní s Frolíkem až za tři týdny na jeho dovolené a porodí v USA příští rok měsíc po Mašli. Snad to budou kluci a budoucí opory reprezentace a ne holčičky s dobrou kopací technikou, eventuálně střelou zápěstím.

3. Která je hezčí?

O trochu Mašlíková. A má větší silikony. Ale zase Kobza umí třeba číst a psát a Frolík si může alespoň namlouvat, že ji má taky na něco jiného než na trtkání.

4. Která je perspektivnější?

Tady není co řešit, Mašle vystřídala za posledních pět let jedenáct partnerů, k některým se opakovaně vracela, na rozdíl od konzervativní Kobzanové, která když je zamilovaná, tak je věrná jako pes, než přijde bohatší fešák. Mašlíková je emočně a nervově trochu labilní a navíc musí bydlet se svým koněm a smečkou psů, které si přináší z předchozích vztahů. Tady rozhodně ztrácí body Kadlec.

5. Která je blbější?

Do kabiny mezi spoluhráče by člověk radši měl vzít Kobzanovou, je schopná jednoduchých úkonů a může dokonce promluvit k nějakému lehčímu tématu. V nouzi je schopna i jednoduchých početních úkonů a říká se o ní, že umí cestovat po městě podle mapy, ale může to být jen jí šířený nesmysl.

6. Která vypadá lépe na tribuně?

Jednoznačně Mašle. Kobza je sice elegantní třicítka, ale kluci mají rádi melouny a ty má Mašle velikánský. Mezi manželkami hráčů Fenerbahce, oděných v burkách, se bude česká kozatice vyjímat.

7. Která se víc prodraží

Zase Mašlíková. Jednak se netají tím, že jí Kadlec slíbil, že pojedou stylem „Vignerka“, tzn. že bude libovolně cálovat letenky na trase Turecko – Letiště Ireny Obermannové, ale jde hlavně o to, že jednodušší Kadlec se bude brzy ženit a rozvádět a to bude hodně drahé. Frolíka bude o šest let starší Kobzanová ždímat pomaličku a dlouhodobě a budou spolu deset let, než si chlapec najde svěží dvacítku. Protože si ale na rozdíl od Kadlece svojí zlatokopku nevezme, v celkovém součtu bude stát víc Mašle a rozvod s ní. Pitomci jsou to každopádně oba, o tom žádná.

8. Která je doopravdy zamilovaná?

Děláme si srandu, samozřejmě že ani jedna, ale kluci to nevědí a fakt si myslí, že ty jejich holky jsou jiné, lepší, tak jim to nekažme.

9. Která je víc použitá?

Paradoxně asi o dva měsíce mladší Mašle, která by z kopaček ve své posteli už zřejmě postavila celý mančaft včetně realizačního týmu a malého kotle fanoušků. Neexistuje tým, kde by neměla exmilence. Ano, Míšo, dokonce i ve Fenerbahce, ale snad si stoper Hasan i řidič klubového autobusu Kubilai nechají vzpomínky na dávnou kvalifikaci v Praze a následnou pijatyku pro sebe, ať se netrápíš.

10. Která je diskrétnější?

Ani jedna, ale budou obě. Hele, kluci, dřív od nich nějaké ty úniky do bulváru byly, ale to v době, kdy makaly na kariérách. Teď makají na vás, slavné už jsou a bohatého sportovce mají. Nemají zájem něco práskat bulváru. Mají zájem o vaše peníze a genofond, který zajistí jejich dětem prestižní univerzity a první kolo draftu v roce 2032. Nebojte, budou diskrétní, tedy dokud budete platit. Hodně štěstí a co se příštího roku týče, tak hlavně ať je to zdravé!

Mohlo by vás zajímat

Další články