Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

10 snímků krásné Evy Decastelo, která nedokonalosti neřeší: S celulitidou si nedělá hlavu

Eva Decastelo: Nasadila plavky, celulitidu neřeší
Zdroj: koláž eXtra
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Krásná moderátorka, herečka a modelka Eva Decastelo (42) na sociálních sítích často říká, že jí nějaké nedokonalosti nedělají vrásky. V poslední době přidává snímky v plavkách, čímž odhalí svou postavu, kterou se může klidně chlubit. Herečka si uvědomuje, že některé fotky mohou působit nelichotivě, ale absolutně si nedělá hlavu s nějakou celulitidou či dalšími hloupostmi. A taky nemá proč.

Celulitida, strie nebo jizvy neodmyslitelně patří k tělu žen i mužů. Týká se to však především něžnějšího pohlaví, hlavně po dětech. Kráska Eva Decastelo nemá moc velký problém na sociální sítě sdílet snímky, které nejsou jen o pózování a následné retuši nedokonalostí. Tak, jak jsou vyfocené, tak je i přidá. A rozhodně si nedělá nic z toho, co k lidskému tělu patří. Ale například jeden z posledních příspěvků musela přidat znovu kvůli tomu, že byl vymazán. Možná obyčejné plavky někoho pohoršovaly...

V posledních měsících se sympatická maminka dvou raubířů pustila do otužování ve velkém a využívá každé příležitosti, aby si vlezla do ledové vody. "Z dnešní koupačky - jela jsem z natáčení Slunečné, a tak jsem samozřejmě využila toho, že jsem po dlouhé době profesionálně nalíčená. A teď k fotkám - na té úvodní je vidět, že to otužování zbožňuju a že mě to naplňuje štěstím. Na té druhé je vidět, že mám celulitidu, ale zase musím říct, že to bylo i daleko horší," připsala k fotkám herečka a moderátorka.

Decastelo se pyšní postavou, kterou by jí mohla závidět řada žen v jejích letech. Eva si navíc sama ze sebe umí udělat srandu nebo dokonce porovnávat pózy na Instagramu s realitou. Na herečce je vidět, že se podobnými drobnostmi a nedokonalostmi vůbec není nutné zaobírat.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy