Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

10 smyslných fotek nové lásky Tima Tolkkiho: Exotická Ingrid moc dobře ví, co chce

Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
láska
Timo Tolkki (53) má v současné době život jako na houpačce. Někomu by se zdálo, že je častěji dole než nahoře. Po bouřlivém rozchodu s Dominikou Gottovou (46) sice chvíli smutnil a žadonil, aby ho vzala zpět. Když se tak nestalo, tak se hodně rychle zamiloval do krásky jménem Isabella (26), ale ani tento vztah nevydržel. Nyní to ale vypadá, že Timo konečně vsadil na tu pravou. Podle sociálních sítích je už nějakou dobu s další exotickou Mexičankou Ingrid.

Finský kytarista Timo Tolkki už pěkně dlouhou dobu neprožívá zrovna to nejlepší období. Je prakticky na mizině, doma ho čekají velké dluhy a až do této chvíle nemohl natrefit na tu pravou. Z rozchodu s Dominikou Gottovou byl velmi zklamaný a několikrát se snažil k ní vrátit.

Když však nepochodil, rozhodl se poohlédnout jinde. V únoru odcestoval do Mexika a ještě před odletem se chlubil novou láskou. Tehdy se jednalo o mladou mexickou terapeutku Isabell, která si Tima měla údajně vydržovat.

Jenomže po pár týdnech byl vztahu konec a Timo se dál plácal ve svých problémech. V současné době to ale vypadá, že aspoň v lásce se mu začíná dařit. Už delší dobu je podle sociálních sítí zadaný s další mexickou divou Ingrid.

Ingrid sice hrdě vystavuje všem na odiv, že je ve vztahu s hudebníkem, ale příliš fotek s ním nemá. Je to skutečně ta pravá? Nebo se Timo snaží jen mlžit kvůli fanouškům? Podívejte se do fotogalerie na snímky exotické krásky.

Související články

Další články