Krása není univerzální, co se líbí jednomu, nemusí se líbit jinému. A tak vznikají ony známé mindráky z křivých zubů, tlustých stehen, malých prsou a velkých nosů. Tohle je výběr deseti českých celebrit, které se rozhodně nenarodily s dokonalým, souměrným obličejem, jaký na nás kouká z každého druhého obrázku v časopise.

Některé se s tím popraly lépe a udělaly ze svého velkého nosu přednost, jiné to trápilo natolik, že se rozhodly pro plastiku. Například herečka Simona Babčáková je naprosto nad věcí a sama říká, že se jí její nos líbí. Ještě aby ne, když díky tomu, že je na ní něco jiného, zajímavého, dostala několik rolí! To samé platí pro sympaťačku Annu Polívkovou, která zdědila výrazný nos po slavném otci, Bolkovi Polívkovi.

Slavná modelka Tereza Maxová udělala i se svým větším nosem kariéru, jakou jí můžou ostatní prvoplánově krásné modelky jen tiše závidět.

To Leona Machálková i Dara Rolins si nechaly nos upravit. Dara dokonce dvakrát. Naposledy před čtrnácti lety. Také „moderátorka“ Ivana Gottová podstoupila plastiku nosu. V galerii se můžete pobavit nad archivní fotkou právě Ivany Gottové i Moniky Absolonové, na jejíž nos se také podíval plastický chirurg.

Takže závěr je jednoduchý. I kdybyste vypadali jako Pinocchio, nemusí vás to trápit. Důležité je, co umíte a především, jací jste lidé. A pokud přece jenom kvůli svému nosu nemůžete ani usnout, jak vám přijde velký a ošklivý, nebudete první ani poslední, kdo se rozhodne nechat si ho upravit.