Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

10 skvělých věcí, které na ženy čekají po třicítce!

Třicítka je obávaným milníkem každé ženy. V patnácti si tenhle věk představujeme zhruba stejně daleko jako důchod, ale po dvacítce k němu cesta uteče rychleji, než byste řekla "Jsem v tom"!

Ať už onu pomyslnou hranici už překlenula, nebo se k ní teprve blíží, vězte, že ji čeká i spousta skvělých věcí.

Tohle je 10 z nich!

1) Nemusí se bát neplánovaného otěhotnění. Když do toho vlítne, je to obvykle záměr, a pokud ne, alespoň si odškrtne položku v ženském seznamu „To Do“.

2) Nečeká prince na bílém koni, natož pak osudovou lásku. Několik jich má pravděpodobně za sebou, a tak už se z naivního očekávání vyléčila. Konečně začne dávat přednost hodným mužům před těmi krásnými.

3) Pupínky průběžně nahradí vrásky. A s těmi se obvykle nedá dělat vůbec nic, takže se nemusí zbytečně trápit.

4) Nemusí žárlit na svoje kamarádky. Žárlí totiž na většinu holek ve svém okolí, protože jsou mladší než ona, a může se jim tiše smát, protože na tom jednoho dne budou úplně stejně.

5) Nemusí se stresovat tím, jestli se jí na zadečku nedělá celulitida. Má ji totiž už i na rukou.

6) Nemusí každý víkend někam štrádovat a utrácet peníze za alkohol jen proto, aby jí něco neuteklo. Ví, že nejlepší zábava je pořádně se po pracovním kolotoči vyspat.

7) Nesnaží se být sexy v každé situaci. Už to totiž ani není v jejích silách.

8) Menstruace ji nestresuje, ale naopak si ji užívá, protože ji to utvrzuje v tom, že ještě není v přechodu.

9) Umí už uvařit víc než čaj a čínskou polévku, takže konečně může začít používat všechny věci, které kdysi dostávala od babiček do výbavy.

10) Může začít číst Marianne.

Mohlo by vás zajímat

Další články