Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

10 pořádně obdařených žen, co to umí rozbalit: Jsme hrdé na každé kilo

10 pořádně obdařených žen, co to umí rozbalit: Jsme hrdé na každé kilo
Zdroj: Archiv Natasha a Becky
+ Dalších 6 fotografií
Žhavé

Pročpak by se měly baculky držet při zdi? Tyhle to naopak na Instagramu pořádně rozpalují a díky svým plným křivkám získávají tisíce fanoušků. Podívejte se na ně do galerie!

Holky se toho nebojí

Pročpak by se měly baculky držet při zdi? Máme pro vás výběr deseti nejodvážnějších sexy samic, které se to nebojí na Instagramu pořádně rozbalit. Jejich křivky mají tisíce pánských obdivovatelů. Natasha má třeba svůj profil na erotickém webu OnlyFans. Její zadeček má v obvodě 203 centimetrů, což už zaujme nejednoho milovníka spodku.

Sexy kostýmky

To Aria si ze svého vzhledu dělá vyloženě legraci a nebojí se o sobě mluvit jako o tučném prasátku. Jak říká, je "body positive" a její kila navíc jsou roztomilá. Za zvířátka se převléká ráda, vyfotila se už třeba jako králíček nebo kravička. Azure DIor je modelka, která se snaží být vzorem pro plus size ženy. Velké tvary podle ní totiž neznamenají, že žena nemůže být sebevědomá a sexy. Dokazuje to hojně i na svých odvážných snímcích.

Latinoameričanka Nikki je velkou zastánkyní toho, aby měly ženy bez ohledu na svou velikost dostatek zdravého sebevědomí. "Jsem na sebe hrdá," říká. "Normálnost je pěkná nuda," to je zase heslo Jackie, která si k maxizadečku dopomohla plastickou operací. Ať už mají tyhle kočky křivky od přírody, anebo díky pečlivé práci poctivých chirurgů, muži se po nich mohou utlouct a zásobují je nadšenými komentáři. Láska zkrátka kvete v každé velikosti.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy