Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

10 podmanivých žen ve znamení Býka: Krásné, hypnotické, žárlivé a netrpělivé

10 podmanivých žen ve znamení Býka: Krásné, hypnotické, žárlivé a netrpělivé
Zdroj: Profimedia / Se souhlasem Ivy Kubelkové
+ Dalších 10 fotografií
Fotky uvnitř

Býčice. Milovnice luxusu a pohodlí. Ženy, které rády dostávají, ale ještě raději dávají. V životě nerady riskují. Podívejte se do naší galerie na nejvíce sexy dračice, narozené ve znamení Býka, a poznejte jejich nejsilnější a nejslabší stránky.

Nechte mi můj klid

"Dokážu být ohromně vzteklá a náladová. Ale to už mě musíte hodně vytočit," říká zpěvačka Janet Jackson (54), čímž přesně vyslovuje povahu Býků. Ti mají nejraději svůj klid a více než akci a vzrušení vyhledávají spíš teplo domova a náruč svého milovaného partnera.

Nejsou to vůdci od přírody a raději než na kariéru se soustředí na rodinu. Vztahy s ostatními staví na první místo a pro druhé by se rozdali. V poměrně nízkém věku založily rodinu třeba modelky Gigi Hadid nebo Jitka Nováčková. Býci jsou znamení země (rodí se od 21. dubna do 21. května).

Nejsilnější stránky:

  1. Starostlivost
  2. Spolehlivost
  3. Stálost
  4. Optimismus
  5. Smysl pro humor

Nejslabší stránky:

1. Netrpělivost
2. Tvrdohlavost
3. Lenost
4. Žárlivost
5. Materialismus

Podmanivé krásky

Ženy ze znamení Býka nejsou nejspokojenější v pozici šéfa ani zaměstnance, protože nerady komandují druhé, na druhou stranu si ale rády organizují svůj čas samy. Své o tom vědí modelky Iva Kubelková (44) nebo Katie Price (42).

Býčice jsou extrémně podmanivé, mají v sobě až hypnotickou kvalitu. Ženy jako Megan Fox (34) nebo Penelope Cruz (47) si právě pro svůj mysteriózní vzhled získaly neuvěřitelnou slávu. Přitom ale nejsou namyšlené fifleny. "Nemám přátele a téměř nevycházím z domu," svěřila se třeba Meghan Fox. Když se do něčeho pustí, věnují se tomu naplno, stejně jako například snowboardistka Eva Samková (28).

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy