Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

10 neznámých snímků, jak Ivanu Gottovou s Karlem a dcerami zachytili paparazzi

10 neznámých snímků, jak Ivanu Gottovou s Karlem a dcerami zachytili paparazzi
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
VDOVA
Ivana Gottová (43) se stala díky manželství s Karlem Gottem (†80) jednou z nejznámějších žen Česka. A sama ví, že mnohdy jí byli fotografové blízko na každém kroku... Sama se k manželství s Mistrem vyjádřila, že se jí splnil letitý sen. Možná mnohdy byla ráda, že je o ni velký zájem. Z doby, kdy byl ještě její manžel naživu, vznikla řada paparazzi snímků z Ivanina běžného života.

Ať už šlo o procházku s kočárkem, nakupování, či cesty s manželem Karlem na jeho vystoupení, Ivaně to bezesporu slušelo, i když nešlo lidově řečeno o nastrojený snímek. Ivana si vždy uvědomovala, že manželství s pěveckou legendou bude částí jejího soukromí. Nikdy neprotestovala...

Vztah Ivany a hvězdného zpěváka psal sám život. A málokdo v počátcích jejich vztahu věřil, že jim to vydrží tak dlouho… Ivana ale dokázala, že je Karlovi milující manželkou a skvělou matkou dvou společných dcer.

Snímky, které pořídili tajně fotografové, mapují různé momenty Ivanina života po boku Mistra. Sami jistě uznáte, že to Ivana Gottová mnohdy neměla zcela jednoduché.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy