Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

10 neuvěřitelných fotek z večírku nejbohatší rodiny historie: Takhle se baví Ilumináti!

10 neuvěřitelných fotek z večírku nejbohatší rodiny historie: Takhle se baví Ilumináti!
Zdroj: koláž archiv
+ Dalších 6 fotografií

Rothschildové jsou neuvěřitelně vlivná a bohatá rodina, která dle chytré sestry Wiki operuje od 18. století po celém světě, a to zejména v oblasti byznysu, v němž si dokázali vydělat neskutečné jmění. Jsou to vlastně děsně mazaní bankéři, kteří své aktivity a sítě dokázali rozhodit všude, kam si jen vzpomenete.

Ale podle obyčejných lidí, zejména podle milovníků konspiračních teorií, je to elitářská dynastie ve službách Iluminátů, kteří chtějí ovládnout svět, očipovat lidi a mohou úplně za všechno, za světové války, za 11. září, ovlivňují dokonce každý váš krok, vymývají vám mozky a jednoho dne vás odnaučí myslet a pak vás ovládnou a možná že i sežerou.

Ilumináti prostě mohou za všechno, a protože je to strašně tajná organizace, vědí o ní samozřejmě všichni a ti všichni přesně vědí, co mají na svědomí. Ať už je to, jak chce, faktem je, že elitářských skupin dnes existuje mnoho a právě jedna z nich se ocitla i na plese pořádaném právě baronkou Marie-Hélène de Rothschild na jednom z panství rodiny.

Ples vypadal spíše jako nějaký surrealistický obraz malovaný umělcem na LSD, sama baronka přišla v masce jelena, takže předběhla naši dobu, kdy si dnes na sebe každý navléká masku koně a myslí si, jak je in. Pozván byl tehdy i malíř Salvador Dalí, který sám dokonce nějaké masky na ples navrhl a k jejich využití pak dokonce přišlo i ve filmovém průmyslu, některé z nich (včetně samotného panství) se objevily ve filmu Stanleyho Kubricka Spalující touha, který je ale i tady známější pod svým originálním názvem Eyes Wide Shut.

Výjevy jsou to vskutku bizarní, na hodovních stolech se válejí nahé figuríny, panenky s odlámanými končetinami, živoucí masky a z celého plesu čiší nejen neskutečné mrhání penězi, ale i svědectví doby příliš majetných lidí. Obyčejná zábava už jim nestačí.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy