1. Jitka Čvančarová

Absolutní jednička. Když se objevila na červeném koberci, fotografové nefotili nikoho jiného. Česká herečka díky hlubokému dekoltu zahanbila i hollywoodskou star Umu Thurman. Ještě celou sobotu se nemluvilo o ničem jiném, než o dekoltu této herečky. Navíc ženy, které nemají zrovna míry modelek ocenily její odvahu a byly rády, že se nezahalila do nudné černé, ale hrdě své křivky vystavila světu.

2. Andrea Verešová

Slovenská kráska vždycky vynese ty nejzajímavější modely a je bedlivě sledována módní policií. První model si dokonce navrhla sama a byl velmi odvážný. Po zbytek festivalu už měla róby, které ji zakrývaly více, ale i tak patřila k těm nejzajímavějším na červeném koberci.

3. Nela Slováková Brněnská blogerka způsobila fotkou svých šatů na Instagramu hotový poprask! Dorazila ve zvláštním modelu, který chtěla každá její fanynka. Nakonec se ukázalo, že jde o dostupné šaty z butiku, které lze pořídit za 8 500 korun.

4. Simona Krainová

Simona Krainová to vyřešila po svém. Zatímco jiné hvězdy měly šaty za desetitisíce, ona se hned po příjezdu do lázeňského městečka vyfotila v černých tangách. Tím na sebe dokonale strhla pozornost.

5. Monika Koblížková

Monika překvapila hned několikrát. Na svou první párty zvolila velmi odvážné šaty, ze kterých jí po stranách vykukovaly vnady. Navrhl jí je její kamarád Filip Vaněk. Poté se zahalila od hlavy až k patě a nechala si ve Varech ostříhat vlasy. Na další párty se pochlubila krátkým mikádem a dalším odvážným modelem.

6. Karolína Kurková

Z Ameriky dorazila na červený koberec i Karolína Kurková a vnesla na červený koberec čerstvý kalifornský závan módy. Místo amerického úsměvu házela jeden škleb za druhým, ale i tak jí to v červené róbě velmi slušelo. ¨

7. Veronika Kopřivová

I Veronika se dočkala pozvánky na párty, ale dorazila bez Jaromíra Jágra. Doprovod jí dělal kamarád a ona vynesla šaty z dílny Poner. Moc jí to slušelo a konečně nevypadala jako kadeřnice z Teplic.

8. Uma Thurman

Hollywoodská herečka vynesla na zahajovací večírek jednoduché šaty. Asi by fotografy zaujala víc, kdyby neměla za zády Jitku Čvančarovou, která prostě přebila všechny ostatní. Sorry, Umo. Ale i tak jí to slušelo.

9. Andrea Bartošková

S ředitelem festivalu Jiřím Bartoškou jsou spolu už přes 40 let a je vidět, že jsou pořád perfektně sladěni. To platilo i letos, kdy vypadali oba naprosto skvěle. Svým stylem a elegancí strčila Andrea do kapsy mladší hvězdičky úplně hravě.

10. Jitka Schneiderová

Pravidelně se umisťuje v žebříčku nejlépe oblékaných žen a nezklamala ani tentokrát. Jitka Schneiderová vystřídala několik krásných outfitů, ale všechny byly až příliš decentní na to, aby zaujaly většinu módních redaktorů.