Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

10 nejvíc sexy hereček Česka: Jsou mezi nimi kost Čvančarová i blondýnka Brožová!

Jitka Čvančarová a Kateřina Brožová.
Zdroj: herminapress.cz
+ Dalších 6 fotografií

Česko se může pochlubit řadou krásných žen. Mezi herečkami je jich spousta, protože půvabná tvář je pro ně velmi důležitá. Redakce eXtra.cz vybrala deset nejkrásnějších a vy máte možnost se podívat, jestli je mezi nimi vaše favoritka. Nebo můžete třeba posoudit, která z těchto hereček se vám líbí úplně nejvíc.

Jitka Čvančarová

Herečka se dostala do povědomí diváků díky seriálu Ordinace v růžové zahradě, zajímavé role má i v divadle, zaštiťuje charitativní projekty. Jejím manželem je tanečník Petr Čadek, se kterým má dceru Elenu Emilii.

Kateřina Brožová

Herečka působí v Hudebním divadle Karlín, zahrála si v seriálech Život na zámku, Pojišťovna štěstí nebo Cesty domů. Je rozvedená, vychovává dceru Kateřinu.

Veronika Nová

Veronika si zahrála v seriálu Ordinace v růžové zahradě dceru Daniely Šinkorové. Od té doby se její tvář stala známou a momentálně herečku můžete vidět v divadle nebo v seriálu Vyprávěj.

Nikol Štíbrová

Mohli jsme naši kolegyni, redaktorku Nikol, vynechat, abyste nás nenařkli z protekce, ale proč bychom to dělali. Nikol zkrátka vypadá dobře. A že je kus, dokazují fanoušci, kteří ji svými nabídkami neustále rozrušují při redakční tvorbě. Jako mladinká dívka se objevila v seriálu Pojišťovna štěstí, vystudovala mezinárodní vztahy. Mimo novinařinu se stále věnuje herectví, například v seriálu Vyprávěj.

Hana Vagnerová

Hana je herečkou Divadla Rokoko. Uspěla ve velkém konkurzu na roli v televizním seriálu On je žena!, kde hrála televizní reportérku, dceru Ivany Chýlkové. Objevila se i ve Zdivočelé zemi a v seriálu Expozitura.

Simona Stašová

Tato půvabná herečka s věkem jen zraje. Od té doby, co se v roce 2005 objevila ve filmu Román pro ženy, se zařadila mezi nejvíc sexy herečky, pro které věk rozhodně není překážkou. Simona pravidelně účinkuje ve svém domovském Divadle ABC a lze ji vidět i v dalších filmových rolích (např. Pelíšky).

Klára Issová

Klára se herectví věnuje od svých 6 let, objevila se v mnoha zajímavých filmech – Indiánské léto, Nejasná zpráva o konci světa, Anděl Exit. Díky výborné angličtině si mohla zahrát i v několika zahraničních snímcích.

Tereza Voříšková

V roce 2006 se jí podařilo získat roli ve snímku Rafťáci. Po boku Kryštofa Hádka si zahrála ve filmu Bobule.

Kristýna Leichtová

Herečka si zahrála v komedii Účastníci zájezdu, nejvíc se zřejmě proslavila rolí v úspěšném sitcomu Comeback.

Alice Bendová

Alici si pro její sex-appeal režiséři často vybírají do rolí, které obsahují postelové scény. Nahá se ukázala v komedii Báječná léta pod psa, Duše jako kaviár, Sametoví vrazi nebo Kajínek. Diváci si ji oblíbili v seriálu Rodinná pouta, později přejmenovaném na Velmi křehké vztahy.

Související články

Další články