Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

10 největších změn v letošní StarDance 2021: Bude se tančit pod rouškou tajemna

10 největších změn v letošní StarDance 2021: Bude se tančit pod rouškou tajemna
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Dalších 7 fotografií
stardance

Taneční show StarDance patří mezi nejoblíbenější televizní pořady v Česku. Za dlouhých patnáct let soutěží protančilo už 88 známých osobností. Nyní diváky České televize čeká jedenáctá řada a s ní deset nových adeptů na titul královny či krále tanečního parketu. Pojďme se podívat na největší změny, které StarDance čekají.

"Nadcházející ročník se na obrazovky vrací po roční pauze. Když těsně před Vánoci v roce 2019 pozvedl taneční pár Veronika Khek Kubařová s Dominikem Vodičkou vítěznou trofej, málokdo si dokázal představit, jak náročné období nás čeká. Vždyť koho by napadlo, že bude na několik dlouhých měsíců dokonce zakázáno i zpívat a tančit," říká generální ředitel České televize Petr Dvořák.

Nyní se ale taneční show StarDance vrací zpět na televizní obrazovky a diváci se mají na co těšit. Máme před sebou deset tanečních večerů, na jejichž konci se nejlepší pár stane vítězem. Jedenáctá řada s sebou ale přinese řadu změn.

1.První večer zahájí opening inspirovaný celou kampaní. Jejím námětem je čas. A jako leitmotiv protíná celou jedenáctou řadu.

2. První říjnový den oslaví devadesátiny český divadelník, herec a skladatel Jiří Suchý. Druhá taneční sobota tak bude věnována jeho písním.

3. Třetí večer bude plný kouzel a čar. Devět tanečních párů zatančí pod rouškou tajemna.

4. Osm párů, osm tanců, třetí vyřazování.

5. Pátý sobotní přímý přenos bude věnován filmovým hitům. Zahájí ho speciální akrobatické číslo.

6. Premiéra! Ve StarDance se poprvé zatančí charleston! Tanečníci se v něm utkají během Souboje týmů.

7. Benefiční večer bude již popáté věnován Centru Paraple. Tentokrát ale v novém. Vozíčkáři se stanou patrony zbylých pěti párů. V tomto kole se nevypadává.

8. Pětici párů doplní taneční company. Na řadu přijde současný tanec.

9. Na tanečním parketu se vyřádí i porota, která semifinálový večer zahájí. O postupu třetího páru opět rozhodnou diváci.

10. Kdo se stane králem nebo královnou tanečního parketu? Dozvíme se to ve finále. Součástí posledního večera bude i společný vánoční valčík všech deseti párů.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy