Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

10 největších skandálů roku 2017: Nasupená Verešová, šílené Prostřeno i mačkání hada!

10 největších skandálů roku 2017: Nasupená Verešová, šílené Prostřeno i mačkání hada!
Zdroj: showpix, archiv
+ Dalších 27 fotografií
Rok 2017 se pomalu blíží ke konci a brzy přivítáme rok nový. Konec prosince se vždycky nese v duchu bilancování a vzpomínání na předešlé události. My se teď podíváme na největší skandály, které otřásly českým šoubyznysem či reality show. A že to byla štědrá nadílka!

1. Agáta a těhotenství

Fotograf Dereck Hard se rozpovídal o románku s "modelkou, která má za manžela slavného herce". Všem bylo jasné, že to byla Agáta, která záhy oznámila své těhotenství. Všichni se tedy začali ptát, čí to dítě je. Do celé záležitosti se ještě vložila Agátina matka Veronika Žilková, ale ta udělala dceři spíš medvědí službu.

Agáta Prachařová (32) musela dokonce vyhledat pomoc psychiatra. Nakonec se ukázalo, že dcera Mia je opravdu Prachařova a oni opět vypadají jako šťastná rodinka.

2. Kazmovo Prostřeno

Podivín Karel s lupénkou a poruchou řeči zůstane navždy ve zlatém fondu primáckého pořadu Prostřeno Prý to všechno byla jedna velká kazmovina a showman měl napálit celou televizi. Chtěl tím vším upozornit na osud lidí žijících s Tourettovým syndromem a samozřejmě si udělal reklamu jako blázen. Díl o tom, jak Kazma všechno připravil má přes tři miliony zhlédnutí.

Prima pak měla z ostudy kabát, protože bylo jasně vidět, jak produkce manipuluje soutěžícími, aby z nich dostala ty nejbizarnější hlášky a sledovanost šla nahoru.

3. Mačkáš mi hada, debile!

Celkově během roku 2017 bavily lidi více postavičky z reality show, než rozmary celebrit. Z mačkání hada se stala kultovní hláška. Použila ji Jana, která vzala Výměnu manželek doslova a s náhradním manželem se vyspala.

O téhle povedené čtyřce se pak psalo hodně dlouho. Druhá manželka Sabina byla pro změnu obviněna z toho, že okradla ostatní maminky. Z jejího partnera Tomáše se vyklubal pěkný děvkař. Navíc on sám je také milovníkem mačkání hadů. V mládí si totiž zahrál v drsném gay pornu

4. Iva z Výměny manželek

Ani jsme si nestačili odpočinout od jedné dramatické Výměny, když přišla na řadu další. Šestnáctiletá maminka Iva kouřila na balkoně a vyprávěla, proč se nemazlí se svou dcerkou. Navíc je jejím partnerem výrazně starší Marian (45). Po odvysílání dílu se strhla hotová smršť a někteří dokonce začali Marianovi vyhrožovat a nadávat do pedofilů. Netradiční rodinka to ustála a nyní se těší na druhého potomka.

5. Naštvaná Verešová ve Varech

To by nebyly Vary, aby se tam někomu něco nepovedlo. Tentokrát to odnesla Andrea Verešová. Nestihla oficiální začátek a příchod po červeném koberci. Nemohla tak fotografům pořádně ukázat šaty, které si sama navrhla. Do Thermalu nakráčela s nasupeným výrazem a natočila aspoň video pro fanoušky.

6. Karel Gott

Ani dokonalý Mistr se nevyhnul skandálku. Vyšlo najevo, že kromě manželky Ivany měl také velmi dobrý vztah s krásnou Alicí. To byla jeho bývalá přítelkyně, v současné době partnerka hudebníka Ondřeje Havelky.

Ivana prý Mistrovi zakázala se s Alicí stýkat. Proti tomu se ale Karel Gott (78) ohradil a popřel, že by měl v současné době s Alicí tak vřelé vztahy.

7. Čachry s hlasy na Slavíkovi

Grandiozním trapasem skončil Český slavík 2017. Ukázalo se, že organizátoři odebrali hlasy kapele Ortel, která by bez takového zásahu skončila na prvním místě. Kabáti tak svého zlatého slavíka vrátili a spousta dalších interpretů už nechce mít s hudební anketou nic společného. Zkrátka pořádný trapas.

8. Zmatky okolo České Miss

Vyhlašování nové Miss byla také kapitola sama o sobě. Celý rok soutěž provázely kontroverze. Odešly hlavní tváře soutěže, jako třeba Simona Krainová či Nikol Švantnerová. Místo cesty na soustředění do tepla musely chudinky holky podstoupit kurz přežití v přírodě. Pak nafotily snímky jako z porna a na finálovém večeru nebyly žádné celebrity. Snad to příští rok bude lepší!

9. Přítel Gabriely Dvořákové ve smrtelné nehodě

Gábina Dvořáková opustila svého manžela Noida a začala chodit s plastickým chirurgem Patrikem Paulisem. Ten měl na začátku listopadu děsivou autonehodu, při níž jeden člověk zemřel

„Oživoval jsem ho, ale… Jsem z toho velmi zdrcený. Já sám mám lehčí zranění. Ještě nevím, co se bude dít. Vyšetřuje to nyní policie,“ uvedl Paulis pro eXtra.cz

10. Rozpad známých kapel

S koncem roku přišly nečekané zprávy o rozpadu oblíbených kapel. Nejdříve to byli chlapci z Chinaski. František Táborský a Michal Malátný se rozhodli pokračovat bez dalších 4 členů. Těmi jsou Ondřej Škocha, Štěpán Škocha, Petr Kužvart a Otakar Petřina. Vysvětlením bylo, že každý už je hudebně někde jinde a chtějí se vrhnout na vlastní projekty.

Jestli to někde vře, tak v kapele Ortel. Tomáš Hnídek urychlil vyhození dvou členů skupiny. "Jeden člen chtěl odejít sám ze zdravotních důvodů, jen s tím chtěl počkat až po Novém roce... Ten druhý byl propuštěn pro neloajální chování," řekl Hnídek Expresu. Adam Karas skončil právě kvůli zdravotním problémům se sluchem a Tomáš Baloun dostal padáka za neloajální chování k frontmanovi.

Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

Související články

Další články

Nejnovější kauzy