Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

10 největších nesmyslů Lucie Vondráčkové: Její frky o rozvodu!

Zdroj: Luna Studios
+ Dalších 7 fotografií
ROZVOD DESETILETÍ
Konec manželství Tomáše Plekance (38) a Lucie Vondráčkové přinesl asi nejbrutálnější rozvod celebrit v celé historii českého showbyznysu. A jak se zdá, aspoň co se týče většinového veřejného mínění, herečka a zpěvačka prohrává na plné čáře. Jaké nepochopitelné věci zatím pronesla?

Kdyby někdo před rokem vypsal sázky na to, jak by probíhal tehdy hypotetický rozvod této dvojice, všichni sázkaři by prohráli. Nikdo si asi neuměl představit, že by se tahle introvertní dvojice někdy rozcházela za takového humbuku, praní špinavého prádla a podrazů.

I když i na druhé straně se objevují věci, kterým moc nerozumíme, není jich ani desetina tolik jako u „slečny Marmelády“. Proto se veřejnost, jak se zdá, postavila z větší části na stranu hokejisty a Lucii řada lidí považuje za zlatokopku, která si do Kanady odletěla vymaminkovat miliony, na které by v Česku kvůli předmanželské smlouvě nikdy neměla nárok.

Ať se Vondrajda snaží napravit si jméno, jak chce, zatím si spíš čím dál víc ubližuje. Co už prohlásila a obrátilo se to proti ní? Ze všeho, co jsme nashromáždili, jsme udělali výběr deseti největších frků.

1) Lež o cestě do Kanady

Když přes protest Plekance, který chtěl, aby si synátoři už začali zvykat v Česku, v srpnu odlétala přes oceán, tvrdila, že je to kvůli tomu, aby oba synové mohli být v pravidelném kontaktu se svým tátou. Po pár měsících jako by ale na svá slova zapomněla a tvrdošíjně trvá na tom, že zůstane i s prcky v Kanadě, nehledě na to, že Plekymu skončila smlouva v NHL a musel se vrátit do České republiky. Pokud chce prý vidět synátory, musí si přiletět.

2) Maminkování. Vážně?

V rozhovorech Lucie opakovaně naznačovala, jak skvělá je rodička. Vyznívalo to tak, že je maminkováním skoro už upracovaná. Plekanec pak ale zveřejnil, že platil čtyři chůvy a jídlo se prý obstarávalo v restauracích. Nekecal tu tedy někdo tak trochu? Lucko? Tomáši?

3) Ostuda se zimou

Když maminka Plekance pro eXtra.cz prohlásila, že kdyby byl její syn takový škrt, jak naznačují kamarádi Vondráčkové, nemohla by si Lucka i dvakrát měsíčně létat na Kubu, snažila se pěnice zachránit situaci tvrzením, že jeden ze synů trpí v důsledku drsných zim v Kanadě exémem a jediné, co mu na to pomáhá, je moře. Jenže tím proti sobě poštvala i hodně těch, kteří jí do té doby fandili. Kdyby totiž chtěla vyřešit problém s vyrážkou natrvalo, stačilo by se odstěhovat zpátky do Česka. Místo toho ale pořád trůní v Kanadě. Proč asi?

4) Nepravda o únosu a zabavených pasech

Ta slova nejsou přímo Lucie, je za ně ale přímo odpovědná, protože bez jejího svolení by se nemohla do éteru dostat. Její právník obvinil Tomáše Plekance z toho, že naprášil manželku u soudu v Haagu z únosu dětí a že kvůli němu nemají pasy. Vyloženě z něj udělal stvůru. Jenže bohatému hokejistovi podle všeho už nic jiného nezbylo. Žádný Haag ale o ničem nerozhodoval, advokáti bývalé hvězdy NHL žádnou žalobu ohledně únosu nepodali, jen standardní žalobu ohledně zadržování dětí bez souhlasu jednoho z rodičů na území Kanady.

To ale není nic šokujícího, děje se to naprosto běžně. Když mezi rodiči není možná dohoda, mají rozhodnout soudy. A na to, že kanadská strana zareagovala zabavením pasů, neměl sportovec žádný vliv. Kdyby Lucie tvrdošíjně netrvala na svém a vrátila se domů, pasy by děckám zůstaly.

5) Cesta do Česka? Ne, na Kubu!

Ve vyjádření právníka bylo i to, že kvůli zabavení pasů nemohla s dětmi přiletět do Česka na vánoční prázdniny. Jenže na to reagovala advokátka Plekance s tím, že má důkazy, že Vondrajda nic takového plánovat nemohla, když už měla koupené letenky na zájezd na Kubu. Právě proto si pak „otecko“ styk s Matyášem a Adamem vymohl soudním nařízením. Nechtěl se spoléhat na manželčinu libovůli a být jí vydán na milost a nemilost. A to přitom Lucinka tvrdila, jak se snaží vyjít manžílkovi úplně ve všem vstříc…

6) Ztráta kariéry

U kanadského soudu požádala o třicet tisíc kanadských dolarů měsíčně (502 tisíc Kč) coby výživné pro manželku a dalších sedm milionů dolarů (117 milionů korun). Za co? „(Lucií Vondráčkovou požadovaných) sedm milionů dolarů představují takzvané kompenzace zejména za ztrátu vlastní kariéry a zabezpečení do budoucnosti rozvedené manželky a jsou stanoveny na základě subjektivních hodnocení navrhovatelky paní Lucie Plekancové Vondráčkové,“ sdělila nám právnička Tomáše Plekance.

O jaké ztrátě kariéry to ale mluví? V kanadských médiích opakovaně tvrdila opak. „Moje kariéra se nikdy nezpomalila, dokonce ani když jsem se sem přestěhovala… Od doby, kdy jsem v Montrealu, se mi podařilo uspořádat dvě turné, natočit tři alba a pět filmů v České republice. Takže se mi podařilo zůstat (viditelná), i když jsem žila v Montrealu,“ tvrdila v montrealských periodikách.

7) Zlatokopit prý musí!

Když vyšlo najevo, že u kanadského soudu škemrá o takový ranec za to, že sedm let byla ženou úspěšného hokejisty, Lucie se snažila hodit vše na svoje advokáty. Prý v Kanadě není možné podat návrh jinak, na vše jsou tabulky a méně ani žádat nemohla. I když jsme se opakovaně snažili v provincii Quebec najít někoho se znalostí práva, kdo by nám slova zpěvačky potvrdil, většinou si jen lidé klepali na čelo, kde jsme na podobný nesmysl přišli a zda nejsme nemocní. Lucie Vondráčková se tak nemůže divit, že se nám jí v této věci nechce moc věřit.

8) Neplatná předmanželská smlouva

Když už celá republika řešila, že si do Kanady přiletěla „vysedět“ miliony, což jí v popularitě nepřidalo, snažila se hájit i tím, že se má rozvádět tam, kde mají trvalé bydliště synové. A že podle právníků je uzavřená předmanželská smlouva neplatná i v České republice. Tu však podle advokátky Plekance Mgr. Lenky Radoňové viděla řada nezávislých odborníků a má být naprosto v pořádku.

9) Náhlý obrat v názoru

Celá léta opakovaně tvrdila, že až manžel skončí v NHL, hned se celá rodina sebere a vrátí se zpátky. „V Kanadě jsem jen na návštěvě,“ zdůrazňovala. Chápeme, že rozvod je nová situace, že se kvůli němu mění hodně věcí, ale od začátku se plánovalo něco jiného, než se umělkyně snaží prosazovat nyní. I když touží přesvědčit soudy o tom, že dnes už je kanadská máma, vždy to bylo jinak.

10) Slova o rozvodu

Krátce po oznámení páru, že jde od sebe, dělala interpretka hitu Vítr překvapenou. Jako by o tom, že se s manželem rozvádí, do jeho prohlášení nevěděla. Tomáš ji ale uzemnil s tím, že sama chtěla rozvod už před rokem. Právě i teatrálností a hraním si zbytečně na větší chudinku, než jakou asi skutečně může být, proti sobě poštvala také hodně někdejších fanoušků.

Související články

Další články