Už jste někdy viděli na obloze UFO? Tedy neidentifikovaný létající předmět, který si nejste schopni racionálně vysvětlit? Často UFO připodobňujeme ke klasickým létajícím talířům, které mají obří rozměry. Pasažéry na tomto vesmírném talíři mají být mimozemšťané.

Pro někoho jde o naprosté pohádky a nesmysly, někdo teoriím o UFU a mimozemšťanech propadne. Ať se už přikláníte na jakoukoli stranu, máme pro vás 10 historických situací, které existenci mimozemšťanů potvrzují.

1. Nespočet historických textů, které popisují setkání člověka s UFO.

2. Vznik ufologie jako samostatné vědy.

3. Dodnes je zaznamenáno několik desítek tisíc hlášení o pozorování UFO.

4. V roce 1947 začíná novodobá éra UFO.

Americký obchodník Kenneth Arnold letěl svým letadlem nedaleko hory Moun Rainier ležící ve státě Washington a nahlásil, že s naprostou jistotou viděl několik jasných létajících objektů, které letěly neuvěřitelnou rychlostí.

5. Nejdiskuto­vanější setkání s UFO

Datuje se na 2. 7. 1947, a to v Novém Mexiku ve městě Roswell. Na obloze byl k vidění předmět ve tvaru disku a místní farmář ten stejný předmět našel na svém pozemku, který byl 110 km od Roswellu.

6. Nejzáhadnější setkání s UFO v Československu

K podivnému setkání u nás došlo 12. 7. 1987, a to na Vranovské přehradě. Právě v těchto místech byl vrtulník československé armády pronásledovaný podivným stříbrným předmětem doutníkového tvaru.

7. Záhada v Polsku

Stejný zážitek s válcovitým předmětem měla i vojenská letadla v Polsku. Ta promluvila o podivném zážitku 6. 7. 1983.

8. Už i NASA připravuje Zemi na kontakt s mimozemšťany.

9. Lidé začínají uvažovat jinak, zajímá je, co je ve světě okolo nich, používají kritické myšlení a sami pátrají po informacích. A zjišťují, že nejsme ve vesmíru patrně sami.

10. Existuje řada fotografií, které nemají racionální vysvětlení.