Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

10 nejslavnějších dětí Instagramu: Malé hvězdičky mají sledovanost vyšší než světové celebrity

10 nejslavnějších dětí Instagramu: Malé hvězdičky mají sledovanost vyšší než světové celebrity
Zdroj: archiv Everleigh Rose
+ Dalších 6 fotografií
Galerie
Instagram se stal jednou z nepoužívanějších sociálních sítí současnosti. Ve svém okolí byste hledali těžko někoho, kdo o Instagramu alespoň jednou neslyšel. Sociální síť využívají lidé k tomu, aby se pochlubili nejpikantnějšími zážitky ze svých životů. Instagram ale není jen pro dospělé. Na Instagramu můžete najít i řadu dětských hvězdiček. Podívejte se s námi na 10 nejrozkošnějších.

Žijeme v době, kdy sociální sítě hrají v životě téměř každého člověka velkou. Mít třeba na Instagramu přes milion sledujících je už velká věc. Velkou sledovaností se může pyšnit těchto 10 dětiček, na které se můžete podívat ve fotogalerii.

Třeba takovou slaďounkou blondýnečku Everleigh Rose sleduje na sociální síti více než 5 milionů uživatelů. Takový počet sledujících jí může závidět kdejaká světová celebrita. Dívence spravuje profil její maminka Savannah Rose LaBrant, kterou na Instagramu sleduje 6,7 milionů uživatelů. Sedmiletá influencerka si díky svým postům přijde na pořádný balík peněz. Everleight vydělává i na YouTube, kde má svůj kanál. Podle serveru Naibuzz si rozkošná holčička může přijít denně díky YouTube až na 2 tisíce dolarů denně, což je v přepočtu zhruba 46 tisíc korun.

Další, kdo patří mezi dětské hvězdy Instagramu, je Asahd Tuck. Tříletého klučíka na sociální síti sleduje krásných 1,7 milionů lidí. Asahd se dostal do povědomí veřejnosti především tím, že jeho tatínek je slavný DJ Khaled. Na další populární dětičky se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy