Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

10 nejšílenějších svatebních fotek: Tyto si za rámeček nikdo normální dát nemůže

Bohužel ani svatba se občas neobejde bez katastrof.
Zdroj: viralityrevolt.com
+ Dalších 7 fotografií
Každá žena touží prožít svůj svatební den a všechny chceme, aby byl dokonalý do poslední tečky. Jenže občas se prostě něco nepovede. Výsledkem toho jsou pak fotky, které v albu nechcete. Pojďte se s námi pobavit nad těmi nejvtipnějšími.

Znáte to, děláte všechno pro to, abyste jednou vzpomínala na svatbu jako na nejkrásnější zážitek v životě. Přípravy trvají mnohdy několik měsíců a vy jste nervózní, aby vše klaplo. Když už se zdá, že svatba probíhá tak, jak jste si vysnila, stane se něco nečekaného. Ve většině případů je po náladě a celá svatba je nanic.

Den D může překazit spousta katastrof. Během procházení uličkou k oltáři zavadíte o vlečku a skácíte se k zemi. Taky to nemusí vydržet několikapatrový dort, který se rozpadne v momentě, kdy ho chcete se svým protějškem společně rozkrojit.

O pořádnou ostudu se také může postarat namol opilá družička. A co potom, když vaše sněhově bílé šaty někdo polije červeným vínem. Ani výbuch smíchu před farářem není úplně ideální.

Ještě daleko horší momenty byly zachyceny na foťák a my vám teď přinášíme 10 nejšílenějších svatebních snímků. To prostě nechcete, aby se vám během svatby stalo.

Související články

Další články