Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

10 nejpeprnějších fotek Simony Krainové: Modelka odhodila zábrany a v rouše Evině vystavila své tělo

Zdroj: archiv Simony Krainové
+ Dalších 6 fotografií
žhavá galerie
Modelka Simona Krainová (47) patří k těm nejžhavějším ženám České republiky. I po čtyřicítce a dvou dětech má postavu jako ze žurnálu a není se čemu divit, že ji ráda ukáže celému světu na svých sociálních sítích, a to klidně nahoře bez. Často pak vznikají spekulace, že jí tělo upravil plastický chirurg. Simona má ale pro věčné kritiky k docílení takové postavy jinou radu, věřte nebo ne, ale nože můžete nechat v šuplíku.

Mnozí si myslí, že modelka Simona Krainová (47) musela objevit kouzlo mládí, krásy a pevné postavy jako skála. Pod jejími provokativními příspěvky často vznikají spekulace, že jí její tělo nemohla nadělit příroda a byla bez debaty minimálně na plastice prsou. Simona je ale ve svém oboru už profesionálka a z věčných kritiků a spekulantů si nic nedělá, protože jen ona sama ví, jak se věci doopravdy mají.

Za její postavou snů nestojí žádný plastický zákrok, nýbrž dřina v podobě zdravé stravy, odříkání a pohybu, zejména běhu, kterému se už léta věnuje. Sport nevynechává dokonce ani na dovolené. „Tady to běhá samo, ani to neměřím, užívám si to, dýchám mořský vzduch a těším se na každé nové ráno,“ poslala Simona vzkaz z Karibiku, kde si aktuálně dopřává relax.

Věk je jen číslo!

Simona už ví, jak své fanoušky potěšit, a z tropického Karibiku jim posílá jeden žhavý pozdrav za druhým. A to většinou v plavkách, nahoře bez a teď dokonce i jak ji pánbůh stvořil. Simona jasně dokazuje, že věk je opravdu jen číslo. Když se o sebe člověk stará, tak může mít i před padesátkou tělo dvacítky a božská Simona je toho zřetelným důkazem a obrovskou motivací pro mnoho lidí.

V galerii se podívejte na ty nejžhavější fotky, které božská Simona za poslední dobu sdílela.

Související články

Další články