Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

10 nejoriginál­nějších způsobů, jak oznámit lidem, že jste těhotná. Konec vystrčených pupků!

Není nad to, když je člověk originální.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 6 fotografií
Snad už konečně po tomhle těhotným matkám dojde, že vyvalit si odhalené břicho do foťáku nebo si na něj nakreslit zeměkouli je dneska už fakt trapas. Jestli se něco cení, tak je to hlavně originalita.

Jak dát svým přátelům a rodině najevo, že už nebudete dva nebo čtyři? Že si pečlivě plníte své mateřské povinnosti a roste ve vás nový život? Vystrčit obrovský pupek ven z kalhot se dneska už nenosí a hlavně to i většina lidí považuje za nevkusné.

Naopak vtipnost a nápaditost dělá z oznamování těhotenství daleko větší zábavu, stačí jen být trochu kreativní. A dokonce k tomu ani nemusíte používat svůj ultrazvuk a vystavovat na Facebooku, aby to všem došlo.

Zajímavých fotek originálních rodičů jsou spousty, tady jsme ale vybrali deset nejzajímavějších, které měly úspěchy na sociálních sítích a staly se inspiracemi pro další matky, které ráno zvracejí do záchodu, a přesto si užívají nejkrásnější období života.

Někdy to jde dokonce oznámit i beze slov. Stačí k tomu jen zavírací špendlíky nebo dva pytle s ledem. Což mimochodem považujeme za nepřekonatelnou fotku. Je to tak jednoduché, primitivní, velmi vtipné, a přesto si říkáte, že sami byste na takovou blbost nepřišli. A přitom jaký to udělalo dojem!

Související články

Další články