1. Řecko

Tato země má dlouhou tradici sexu, která se datuje do dávných dob – Řekové nám přinesli první lesbické hrátky popsané v díle básnířky Sapfó. S mírným středomořským počasím, plážemi a množstvím ostrovů je tato země jako stvořená pro nejnadrženější ná­rod.

2. Brazílie

Vzhledem k tomu, že je Brazílie místo zrození smyslného tanga, je jasné, že sex je v Brazílii stejně zásadní jako dýchání. Pláže této smyslné země jsou plné nádherných žen a během jejich každoročního karnevalu v ulicích Ria zmizí i ty největší zábrany.

3. Rusko

Ruské libido od konce studené války neustále vzrůstá. Ruské ženy úspěšně plní tisíce moskevských klubů a barů, kde jsou pořádány doslova orgie. Zda je to vyloženě touha po sexu, nebo jen smutná finanční bilance, je otazníkem nad třetí příčkou.

4. Čína

V Číně poslední dobou probíhá velká kulturní revoluce. Nevěříte? Jen za posledních 8 let bylo v Pekingu otevřeno 5000 sex shopů. Navíc se v Číně dokonce pořádá SEXPO, tam se Číňané sjíždějí, aby se podívali na show a sexuální pomůcky, stejně jako mi u nás jezdíme na Erotický veletrh. Až 70 % světových sexuálních hraček je vyrobeno v Číně. Ano, i většina těch, které jsou prodávané u nás.

5. Polsko

Pro poměrně konzervativní kulturu získalo Polsko dobrou pověst jedné z nejkrásnějších zemí světa. Polsko má každoroční festival Eroticon, kde se předvádějí nejnovější sexuální hračky a mechanismy v průmyslu pro dospělé. Nicméně nejzřetelnějším důkazem polských sexuálních chutí je Polka Claudia Figura, která se svými kolegyněmi dlouho držela rekord v počtu můžu při skupinovém gangbangu.

6. Itálie

Mnoho Italů žije „la dolce vita“ se sexem vysoko na svém seznamu věcí, které dělají prostě denně. Průzkum zjistil, že 32 % Italů starších 60 let má pravidelně sex. Není jasné, jestli to znamená, že senioři mají sex denně nebo jednou týdně. Nicméně jedna věc je zřejmá, Italové jsou prostě pěkní hřebci.

7. Malajsie

Na veřejnosti se tato země rozhodně zdá být vcelku konzervativní. Například v nedávné době došlo na otázku, zda by se sexuální výchova měla vyučovat už na střední škole. Nicméně za zavřenými dveřmi leží skutečný příběh: Lidé tu žijí bujným sexuálním životem. Smutným faktem je, že také patří k zemím s velkou sexuální turistikou.

8. Španělsko

Jeho tradiční, sexem nabitá kultura dokonce nedávno prošla moderní aktualizací. Nedávno se zjistilo, že španělští muži často využívají podpůrného léku na erekci. Důvodem je, že chtějí svým dámám dopřát kvalitní a delší sex. Bereme to jako velmi dojemné gesto a za nás bychom jim dali lepší příčku v žebříčku.

9. Švýcarsko

Politicky jsou Švýcaři neutrální, rozhodně mají však zcela jasný názor na sex. V této horami obklopené a neméně nadržené zemi je legální prostituce. Každý rok 350 000 Švýcarů zaplatí za cestu k potěšení.

10. Mexiko

V Mexiku je velmi nízká hranice, kdy lidé začínají se sexem. Kvůli špatné životní úrovni v Mexiku hojně kvete i prostituce. Ta je sice v žhavém Mexiku obecně nezákonná, ale je legální ve vybraných městech, jako je třeba Tijuana. Z USA do Tijuany proudí každým rokem stovky tisíc nadržených Američanů, pro které je to levný způsob, jak si užít sexu.

ČESKÁ REPUBLIKA

Mrzí vás, že jsme se neumístili v žebříčku nejvíce nadržených zemí světa? Podle statistik se v Čechách začíná se sexem průměrně okolo 17 let. Prostituce v Čechách není ani povolena, ani zakázána. Dalo by se říct, že je Česko ohledně sexu dost liberální. Každopádně sexuální turismus zejména ve velkých městech vesele kvete. Češi také patří ke světovým špičkám v produkci porna. Nemáme žhavé slunce ani prosluněné pláže, my máme totiž dost žhavé a krásné ženy. Takže my rozhodně žádný žebříček ani nepotřebujeme.