Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

10 nejlépe placených českých youtuberů: Vyhrál kontroverzní Tary s 15 miliony

Tary je nejúspěšnější: Top 10 českých youtuberů
Zdroj: Profimedia/Se svolením Vojtěcha Fišara/Jana Macáka
+ Dalších 6 fotografií
YouTube

Magazín Forbes sestavil žebříček deseti nejlépe placených youtuberů z Česka. Na samém vrcholu se umístil Taras "Tary" Povoroznyk, který má roční příjem přes 15 milionů korun. Kompletní desítku naleznete v galerii.

Mezi deseti nejlépe placenými youtubery patří hned osm mužů. Pouze Bára Votíková a Anna Šulcová se dokázaly vklínit mezi mužskou společnost. Třetí místo obsadil Jan Macák alias MenT, stříbro bere Vojtěch "Agraelus" Fišar a na prvním místě se umístil Taras Povoroznyk, kterého většina mladých lidí zná pod předívkou Tary.

Přitom právě Tary je v českém rybníčku jedním z nejkontroverznějších youtuberů a obecně influencerů. Nechvalně se proslavil například videem, kde jel po dálnici rychlostí 250 km/h a sotva se soustředil na řízení. Vše pak podtrhla Taryho omluva, kdy vlastně řekl, že je uvnitř pořád dítě, že za to nemůže, ale že se mu to vlastně líbí...

Tary na sebe také upozornil tím, že se doslova vysmál chlapci, že nemá peníze. Klučina se totiž influencera zeptal, proč má tak drahý merch, Tary ale svého fanouška odpálkoval slovy: "Já nemám drahé oblečení, jen ty máš málo peněz.

Vydělává mu merch

I přes to všechno je ale Tary hrdina dětských fanoušků, kteří hltají každá jeho videa. Youtuber se totiž proslavil zejména parkourem. Pořádá tak nejrůznější kempy, za které si říká o poměrně mastné peníze a rodiče dětí také často platí svým ratolestem za Taryho merch.

Tyto všechny aspekty pak magazín Forbes připočetl například k příjmům z platforem, jako jsou YouTube, Instagram atd., včetně příjmů od sponzorů a nejrůznějších partnerů. A jak se ukázalo, ať je Tary jaký chce, ví jak vydělat balík peněz.

KDO DALŠÍ A V JAKÉM POŘADÍ SE UMÍSTIL, NAJDETE V GALERII

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy