Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

10 nejkrásnějších zadků světa! Který je podle vás ten nej?

Zdroj: facebook.com
Vybrali jsme pro vás deset nejhezčích pozadí celé zeměkoule. Napište nám, které je podle vás to nejhezčí!

Nicki Minaj (32)

Začínáme zhurta. Těžko si představit někoho, kdo více proslul svým pozadím než právě Nicki Minaj. Americká zpěvačka R&B a hip hopu postavila či spíše posadila na svém zadku celou svou existenci. Je ale právě ten její vaším favoritem?

Bettie Page (†85)

Sexbomba padesátých let Bettie Page často dráždila své fanoušky S&M laděnými fotografiemi. A za své křivky se rozhodně nestyděla!

Salma Hayek (48)

Nestárnoucí herečka mexického původu na tento seznam rozhodně patří. Stačí si dle fotografie vzpomenout na její nezapomenutelnou roli striptérky ve filmu Od soumraku do úsvitu. Mnozí tvrdí, že její pozadí hrálo vlastně hlavní roli.

Jennifer Lopez (45)

Další na seznamu, která slávu vybudovala na svém zadku. Zatímco ostatní řešili, zda není moc velký, ona byla jednou z prvních hvězd, které si na velikosti přímo zakládaly. Neznamená to ale, že by zanedbávala životosprávu Na svá odvážná vystoupení musí být stále fit.

Christie Brinkley (61)

Modelka, která i v 61 letech popírá všechny zákony přírody, nesmí na našem seznamu chybět. Takto se objevila ve snímku Bláznivá dovolená. Jen tahle scéna stačí jako důvod k zhlédnutí celého filmu.

Beyoncé Knowles (33)

Zpátky do současnosti. Beyoncé je vedle svého manžela Jay-Z (45) jednou z nejvlivnějších celebrit světa. A i když je dávno známá pro úplně jiné věci, její zadek jí ve slávě rozhodně neuškodil.

Bo Derek (58)

Sexbomba sedmdesátých let vděčí za své místo v tomto seznamu především filmu Kus z roku 1979. Díky němu se těšila pozornosti celé generace mladých mužů.

Kim Kardashian (34)

Profesionální celebritě Kim Kardashian rovněž pomohl ke slávě její zadek Kim je sice často terčem posměchu, ale její sen být celebritou se jí splnil.

Raquel Welch (74)

Další ze sexsymbolů přelomu 60. a 70. let. Zazářila např. ve filmu Tři mušketýři. Na fotografii velmi úspěšně vyvádí z míry svého gondoliéra.

Pavel Novotný

Bylo by obrovskou chybou z našeho seznamu vynechat pomyslnou třešničku na dortu. Prdelka našeho šéfredaktora totiž hraje hlavní roli v divokých snech žen i gayů celé galaxie. Právě meziplanetární sláva Pavlova zadečku byla dokonce tím, co přimělo mnohé z tohoto seznamu odstartovat své "na zadcích postavené" kariéry.

Související články

Další články