Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

10 nejhorších módních halucinací českých hvězd za rok 2017: Ovarové koleno i sametový špekoun

Tohle se opravdu nepovedlo.
Zdroj: archiv
+ Dalších 79 fotografií
Co se týče módních výkřiků a různých kreací, rok 2017 byl jedno velké překvapení. Řada českých celebrit se buď absolutně nepoučila, nebo naprosto ztratila soudnost. Nejhůře oblékanou celebritou tohoto roku se stala jednoznačně zpěvačka Ewa Farna (24), ale v těsném závěsu ji dobíhá Dáda Patrasová (61), která na veřejnosti pravidelně předvádí módní peklo.

V Česku máme celebrity, které se umí oblékat na jedničku a téměř nikdy se jim na veřejnosti nestane žádné faux pas. Dávají si záležet na svých outfitech a vše musí mít naprosto dokonale sladěné. Jenomže pak se tady najdou hvězdy a hvězdičky, které jsou úplně mimo.

To by nebylo možná zas tak strašné. Každý někdy šlápneme vedle. Bohužel někteří nejsou schopni se ze svých chyb poučit a předvádějí jednu příšernou módní halucinaci za druhou. Typickým příkladem je zpěvačka Ewa Farna (24).

Téměř každý její model je jeden velký průser. Pokud má Ewa nějakého stylistu, měla by ho okamžitě vyměnit. Její oblečení ji ve většině případech dělá zbytečně tlustou a místo aby zakrývalo její nedostatky, tak na ně ještě upozorňuje. Na některých fotkách z vystoupení vypadá doslova jako ovarové koleno, shodují se někteří fanoušci.

Dáda Patrasová se drží v těsném závěsu za zpěvačkou. Ve snaze vypadat stále mladě a svěže dělá jednu botu za druhou. Ať už jsou to nehodící se doplňky, nebo celkový dojem z jejího modelu.

Na filmovém festivalu v Karlových Varech šlápla vedle i jindy krásná Jitka Čvančarová (39). Téměř nikdo se jí nezvládal dívat do očí a její prsa nám lezla pomalu až na dvorek. Narvaná v sametových šatech připomínala špekounka. Podívejte se do galerie na další příšerné módní kreace, kterých se dopustily naše celebrity. V některých případech možná doslova vyprsknete smíchy.

Módnímu trapasu se nevyhnuly ani zpěvačky Ilona Csáková a Leona Machálková nebo herečky Jana Plodková, Eva Josefíková a Sandra Pogodová.

Související články

Další články