Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

10 nejhezčích zadečků českých a slovenských celebrit! Uhodnete, které krásky se umístily?

Zdroj: instagram
+ Dalších 22 fotografií
Vybrali jsme pro vás 10 nejkrásnějších pozadí českých a slovenských celebrit. Které známé tváře šoubyznysu se umístily v našem výběru? Najdete zde známé modelky, instagramové hvězdy, ale i účastnice reality show či ženy po čtyřicítce!

Dara Rolins (45) Známá slovenská diva žijící v Česku. Zpěvačka je na scéně již odmalička a kromě své kariéry se také věnuje cvičení a zdravému životnímu stylu. To samozřejmě nese své ovoce a zpěvačka se tak může pochlubit nejen skvělou postavou, ale i nádherným pozadím!

Andrea Verešová (38) Modelka a dvojnásobná maminka na plný úvazek, nádherná Andrea Verešová má postavu, kterou jí můžou závidět i dvacítky. Stejně jako Dara Rolins si potrpí na své tělo, a i když se blíží ke čtyřicítce, má pořád tělo jako v roce 1999, kdy se stala Miss Slovensko. Co na to říkáte?

Nela Slováková (28) Proslavila se v reality show Hotel Paradise a teď ji díky její neuvěřitelné postavě živí Instagram. Blondýnka z Brna je ostrá, někdy drzá, pro mnohé nesnesitelná, ale jedno se jí musí nechat! Zadek jako ona by chtěla každá, možná proto ho Nela na svém profilu ukazuje poměrně často, občas sundá i plavky a vystaví ho světu hrdě nahá!

Dominika Myslivcová (24) Blogerka, youtuberka, zpěvačka, herečka, influencerka na plný úvazek. Dominika se proslavila jako česká Barbie, a i když měla v minulosti menší potíže a výkyvy váhy, dnes je vše jinak! Nemá problém světu ukázat, že vše jde, když se chce. Kdysi baculatá blondýnka má dnes výstavní nejen postavu, ale i zadeček. Podívejte se sami!

Týnuš Třešničková (22) Mladá blogerka a youtuberka teď prožívá velmi těžké období od incidentu v Istanbulu. To ale nemění nic na tom, že o své tělo pečuje a tvrdí, že za její hezkou postavu může především genetika. I když si libuje v úpravách a plastických či estetických zákrocích, jedno se jí upřít nedá! A to, že pozadí má perfektní i bez úprav či plastik!

Veronika Kopřivová (27) Modelka, bývalá finalistka Miss a hlavně přítelkyně hokejové legendy Jaromíra Jágra Veronika je dříč. Její tělo je výsledkem tvrdé dřiny, sebekontroly a zdravého stravování. Nic není zadarmo a Veronika si to moc dobře uvědomuje. Jelikož ale miluje cestování a většinu času tráví u moře, je pochopitelné, že chce vypadat skvěle. Zatím se jí to daří a její pozadí je opravdu k nakousnutí!

Jasmina Alagič (29) Moderátorka a momentálně i zpěvačka, jelikož Jasmina je jedna z účinkujících ve slovenské verzi Tvoje tvář má známý hlas. Proslavila se díky moderování SuperStar 2018 a tvoří pár s rapperem Rytmusem. Moc dobře si uvědomuje, jak je vzhled v této branži důležitý, ale díky svým dlouhým nohám vypadá skvěle. A její pozadí je takzvaná třešnička na dortu.

Monika Marešová (36) Monika má tělo modelky, o tom žádná. Hubená, vysoká a nechybí jí ani skvělý cit pro módu. Ráda se svým manželem Leošem Marešem cestuje a nezapomíná ani na skvělé fotografie z destinací, které společně navštívili. Není divu, že největší úspěch ale sklízí za své tělo a krásné pozadí. Není ale tajemstvím, že Monika tak jako i ostatní dámy tvrdě maká v posilovně, aby si tyhle křivky udržela.

Terry Dušková (22) Tereza se proslavila v reality show Robinsonův ostrov 2 jako jedna z nejvíce sexy Robinsonek. I když soutěž nevyhrála, těší se velké sledovanosti na sociálních sítích, kde se ráda ukazuje ve spodním prádle nebo plavkách. Není divu, tohle pozadí by byla škoda schovávat před světem.

Gabriel Jiráčková (18) Nejmladší v žebříčku sexy zadků je první česká Barbie Gabriel Jiráčková alias Lolota Bella. Proslavila se hlavně díky svému extravagantnímu vzhledu, plastikám v nízkém věku a touze se podobat co nejvíce panence Barbie. Kromě umělých prsou a několikrát zvětšených rtů má ale vše ostatní přírodní. Viděli jste už její dokonalý zadek? To je co?

Související články

Další články