V českém šoubyznysu si většina žen nechává prsa vylepšovat silikonem. Některé to trochu víc přehánějí, jiné si zase nechají vytvarovat svůj hrudník co nejvíce přirozeně. A některým příroda nadělila dost, že se pod skalpel rozhodně nehrnou. Vybrali jsme pro vás deset nejhezčích prsou, mezi nimiž naleznete všechny jmenované kategorie.

Dominika Mesarošová

Modelka si na svých ňadrech postavila kariéru. Na operační sál vždy poslala novináře a byla ochotná se s nimi podělit o každý detail ze zákroku. Dominika je nyní se svým dekoltem naprosto spokojená a spokojení jsou jistě i její donátoři.

Michaela Ochotská

Moderátorka Televizních novin má malou drobnou postavu a přitom silně vyvinutý hrudník, který stvořila příroda. Ona sama je na něj pyšná a už několikrát nafotila odvážné snímky nebo předváděla spodní prádlo. To ještě před kariérou v televizi. Nyní jsou Míšina tajemství přírody určena pouze pro tenistu Lukáše Rosola.

Petra Faltýnová

Modelka patří mezi extrémně štíhlé a stejně velikostně byl na tom i její hrudník. Už po několika letech v šoubyznysu se spekulovalo, zda se Petra nechala trochu poupravit, ale zákrok Faltýnová přiznala až po narození dcery Adriany. Nechala si vymodelovat velmi přírodní prsa, která jsou úměrná její postavě.

Ilona Csáková

Zpěvačka patří mezi neustálé bojovnice s váhou, což se zřejmě před lety, kdy markantně zhubla, odrazilo i na stavu jejích prsou. Ilona si nechala našít silikony, i když se k nim nikdy nechtěla přiznat.

Andrea Verešová

Slovenská modelka tvrdí, že je celá přírodní. Tomu se nám nechce úplně věřit, a tak tipujeme, že drobná úprava dekoltu u Andrejky také proběhla. Taková souměrnost a trochu větší mezera mezi prsy nebývají dílem přírody.

Hana Mašlíková

Dlouholetá sokyně Mesarošové, která na scénu vlítla sice o něco dříve, ale holky si obě postavily kariéru na silně přifouknutém poprsí. Hanka už jednou musela na opravu, protože se při jednom zákroku neuložil implantát tam, kam měl, a modelka měla bolesti. Ale za ten risk to prý stálo.

Kateřina Průšová

Modelka se krátce po zvolení Miss ČR 2002 vydala na jednu kliniku spolu se svou kamarádkou Klárou Medkovou, kde jim chirurgicky upravili velikost ňader na pěkné trojky.

Simona Krainová

U modelky se před lety spekulovalo o nějakých zákrocích, které měly proběhnout v cizině, ale rozhodně se nejednalo o ňadra. Ta má dodneška Simona přírodní a jejich úpravu by podstoupila jenom kvůli faktu, že už má po dvou dětech, které obě kojila.

Iva Kubelková

Modelka a moderátorka a taky někdy herečka byla vždy záhadou pro všechny společenské novináře. Nikdy se nepřišlo na to, jestli je Ivin hrudník tolik vyvinutý od jejího dospívání, nebo tomu někdo pomohl.

Taťána Makarenko

Modelka, která nemá problém se svlékáním před objektivem, se rozhodně nestydí za svoje plastiky, které se netýkají pouze ňader.