Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

10 nejemotivnějších momentů z pohřbu Otakara Černého. Jágr stál opodál

Zdroj: Martin Procházka / Koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
FOTOGALERIE
Česká republika truchlí nad úmrtím jednoho z nejvýraznějších představitelů tuzemské televizní žurnalistiky. Otakar Černý ve věku 77 let zemřel a poslední rozloučení s ním se uskutečnilo v kladenském kostele svatého Václava. S novinářskou legendou se přišla rozloučit řada lidí včetně těch nejbližších i několika známých tváří.

Poslední rozloučení s Otakarem Černým se uskutečnilo v pondělí 22. února 2021 ve 12 hodin. Do kostela svatého Václava v Kladně-Rozdělově se přišla s žurnalistickou legendou naposledy rozloučit řada lidí, mezi kterými nechyběli ti nejbližší, ale ani řada známých osobností, se kterými se Otakar Černý ve svém pracovním životě několikrát setkal.

Na místě se objevil známý moderátor Robert Záruba, generální ředitel ČT Petr Dvořák nebo třeba i veleúspěšný hokejista Jaromír Jágr, pro kterého byl v mládí Otakar Černý mentorem.

Otakar Černý byl novinář a moderátor, který byl pracovně spjatý s Českou televizí. Dlouhá léta pracoval v redakci sportu, později přešel do zpravodajství, které i vedl. Podílel se na vzniku prvních politických debat u nás a byl u vzniku televizního kanálu ČT sport.

Související články

Další články