Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

10 nejdrsnějších rozchodů a rozvodů za rok 2017! Byl to mazec

+ Dalších 172 fotografií
České celebrity měly krušný rok, byl plný rozvodů i rozchodů. My jsme pro vás zmapovali 10 nejdiskutovanějších a nejdramatičtějších z nich. Některé proběhly v tichosti, jiné se táhly několik měsíců.

1. Lukáš Rosol a Míša Ochotská. Už je to nějakou chvíli, co se odehrál rozpad manželství tenisty Lukáše Rosola (31) a moderátorky Míši Ochotské (32). Lukáš přilil olej do ohně, když se nechal nachytat se svou novou milenkou, fitness trenérkou Anetou Znamenáčkovou už začátkem roku 2017. Manželé se oficiálně rozvedli přibližně v září tohoto roku.

2. Václav Noid Bárta a Gábina Dvořáková. Tohle manželství vypadalo, že vydrží až na věky. I když se Gabriela Dvořáková (28) a zpěvák Václav Noid Bárta (36) nejdříve rozešli, tak poté vše urovnali a dali se opět dohromady. Následovala krásná svatba a příchod jejich dcery. Jenomže v březnu byl všemu konec. Jejich manželství je u konce. Na vině má podle serveru Blesk.cz být nevěra ze strany krásné Gábiny. Ta má svého manžela podvádět s plastickým chirurgem Patrikem Paulisem.

3. Gabriela Partyšová a Daniel Farnbauer. Láska mezi Gabrielou Partyšovou a Danielem Farnbauerem nemá šťastný konec. Jejich vztah trval krásné tři roky a vypadalo to, že tihle dva spolu zůstanou navěky. Oblíbená moderátorka v listopadu na sociálních sítích oznámila, že se sice rozcházejí, ale přesto zůstávají přáteli.

4. Jiří Paroubek a Petra Paroubková. Desetileté manželství Jiřího Paroubka (64) a Petry Paroubkové (43) se rozpadlo letos v únoru. Petra neunesla, že Jiří tráví hodně času s exmanželkou Zuzanou. Otázkou je, zda svého „sexy mozečka“ opustila ona, nebo se Jiří sbalil a odešel.

5. Monika a Michal Štikovi. Tak tohle nikdo nečekal! Rodiče Ornelly Koktové (24) se po dlouhých letech v manželském svazku rozvedli v srpnu. Důvodem jsou prý životní rozdíly mezi oběma. Monika se rozhodla změnit svůj životní styl, začala chodit na večírky, s kamarádkami na výlety, začala žít svobodný život. Michal je flegmatik, který furt chodí do práce.

6. Hana Gregorová a Ondřej Koptík. Láska mezi zajíčkem Ondřejem Koptíkem a herečkou Hanou Gregorovou byla silná, ale v polovině září 2017 skončila. Gregorová si nenechá nic líbit. Proto také Koptíkovi sbalila kufry a poslala mu je kurýrem. Zoufalý Koptík pak na sociálních sítích rozjel tažení a prostřednictvím srdceryvných vzkazů si sypal popel na hlavu. Důvodem celého rozchodu je podle Koptíka kouření marihuany. Nešlo tedy o nevěru, ale o problémy s drogami. Tento rozchod byl obrovskou kauzou, která se táhla několik měsíců.

7. Lucie Bílá a Radek Filipi. Lucie Bílá (51) se rozešla se svým kolouškem Radkem (33) v listopadu. Zdálo se, že Radek Filipi dotáhne Lucku Bílou před oltář. Populární zpěvačka nosila hrdě prstýnek a vypadalo to, že tuhle lásku nikdo a nic nezlomí. Jenže nyní je konec. Lucie Bílá prsten odložila a Radek zmizel! Bílá už prsten na veřejnosti nenosí a o Radkovi se bavit nechce.

8. Patricie Solaříková a Marek Fryčák. Herečka ze seriálu Ulice Patricie Solaříková přiznala v říjnu, že její vztah s bubeníkem Markem je už minulostí. I když spolu vypadali šťastně a spokojeně, opak je pravdou. Rozešli se a každý si šel vlastní cestou. Patricie poté prozradila, že od sebe jsou už od června.

9. FattyPillow a Sára Holanová. Karel Sivák alias FattyPillow si prošel drsným rozchodem po dvouletém vztahu se svojí přítelkyní Sárou Holanovou. Byla to nekonečná kauza a youtuber se z toho dlouhou dobu dával dohromady. Jak sám FattyPillow přiznal, už přes půl roku měli krizi a bylo to jak na houpačce. Jejich rozchod měl ale opravdu rychlý spád a Fatty v červnu oznámil, že Sára se už dokonce odstěhovala a tím definitivně jejich vztah končí.

10. Aneta Langerová a Olga Špátová. Byly spolu pět let a vypadalo to na harmonický a pevný vztah. Nakonec láska zpěvačky Anety Langerové (30) a dokumentaristky Olgy Špátové (33) nevydržela. Olga si v lednu sbalila věci a s plnými igelitkami odešla ze společného bytu.

A také si můžete přečíst 10 nejhorších módních halucinací českých hvězd za rok 2017.

Mohlo by vás zajímat

Další články