Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

10 nejdojemnějších fotek z pohřbu Evy Pilarové (†80): Zarmoucená Jiřina Bohdalová a dojatý Vojta Dyk

10 nejdojemnějších fotek z pohřbu Evy Pilarové (†80): Zarmoucená Jiřina Bohdalová a dojatý Vojta Dyk
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Na středeční zádušní mši za zpěvačku Evu Pilarovou (†80) dorazila celá řada slavných osobností. Zpěvačka měla pohřeb dvakrát kvůli koronavirové krizi a protože se poprvé nemohli všichni příznivci a známí s legendou rozloučit, konal se dnes druhý pohřeb na Strahově v kostele. Herečka Jiřina Bohdalová (89) neskrývala smutek a zpěvák Vojta Dyk (34) pronesl dojemnou řeč.

„Milá Evo, když jsi mě na pohřbu Karla Gotta oslovila a řekla – připrav se, chlapečku, na mém pohřbu budeš mluvit, v duchu jsem se tomu zasmál a bral to jako vtip. Tvůj život je důkazem, když se člověk zde na zemi rozhodně přestat používat své tělo, zůstane tady jeho odkaz,“ pronesl během smuteční řeči podle Blesk.cz zpěvák Vojta Dyk, kterého na poslední rozloučení se zpěvačkou Evou Pilarovou doprovodila manželka Tatiana Dyková

„Eva Pilarová je normální člověk, prostě normální ženská. Hvězda bez hvězdnosti. Budeš mi chybět, tvoje vroucnost byla inspirující. Přál bych si, abychom se dnes s Evou mohli rozloučit – smrt je matka našeho druhého života. Přeju ti šťastnou cestu, mám tě rád,“ dodal.

Druhý pohřeb legendy si nenechala ujít řada osobností jako zpěvačka Monika Absolonová (43), dojatá herečka Jiřina Bohdalová nebo houslista Pavel Šporcl Do galerie se můžete podívat na deset unikátních snímku z pohřbu skvělé zpěvačky.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy