1. Pokaždé, když jsem „vykriplenej“ z trávy, tak mám pocit, že se něco slaví. A já se furt směji, protože mám schízu, že kolem mě lítají narozeninový balonky. Je dobré kouřit marihuanu.
  2. Je to tak 5 minut, co jsem se fakt brutálně nastřelil, a teď bych potřeboval jít ven, ale jsem tak sjetý, že se nemůžu dostat z bytu.
  3. Když si dám třetí kotel a koukám na nějaký akční film, tak si úplně představuji, že ten hrdina jsem já, a začnu to prožívat.
  4. Zhulená si teď sedím, poslouchám a zpívám si ruskou hymnu v rockové verzi. Co nejvíc divného jste si zpívali vy?
  5. Pamatuji na své začátky, když jsem začínal odpalovat malé jointy a vnímal jsem, že moje prsty na klávesnici, když jsem něco psal, skákaly samy od sebe. Úplně jsem cítil ten lehoučký pohyb těch prstů. Jako kdyby ten pohyb byl předem daný. Máte někdo podobnou zkušenost?
  6. Rodiče chodí spát ve 22:00. Ve 22:10 mi dali pusinku na dobrou noc a šli spát. Já jsem umotal půlgramové brko a šel na něho. Jako vždy přišel hulihlad a já jsem si ukrojil klobásku z ledničky. Nůž jsem dal do lednice a zbytek klobásky do šuplíku, kde jsou nože.To byl řev ráno!
  7. Miluji si dát práska a pak vychutnávat můj fetiš. Čichat upocené nohy mé holky.
  8. Šel jsem spálený do restaurace a přišla ke mně číšnice. Zeptala se, co si dám k jídlu, myslel jsem si, že je to někdo náhodný, a tak jsem řekl: „Co ti je do toho?“
  9. Jednou jsem šel s kamarády do Tesca pro sešity. Cestou jsme se zhulili a místo sešitů jsme koupili bazén, který jsme napustili na internátu v koupelnách.
  10. Dávám si pervitin jedině s mým expřítelem. Pokaždé pak máme sex, který trvá minimálně 6 hodin a vyvrcholení můžeme ovládat tak, abychom ho dosáhli společně. Nejlepší pocit na světě.