Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

10 modelů z Plesu v Opeře: Partnerka Häkkinena to odbyla, Kubelková byla královnou večera

10 modelů z Plesu v Opeře: Partnerka Häkkinena to odbyla, Kubelková byla královnou večera
Zdroj: www.herminapress.cz
Nejsnobštější noc roku je za námi, tak se pojďme podívat na šaty. Naštěstí horor Plesu v Opeře v podání Kynychové se už na nikom neopakoval.

Včera byla hvězdou Plesu v Opeře cvičitelka Hana Kynychová, která tam přišla nahá jen ve cvičenkovském dresu a opelichané zácloně Samozřejmě si jí všímal všechen tisk a nikdo ji nešetřil, proč taky.

Protože rozhodně neplatí vaše výkřiky, že si může přijít, v čem chce a třeba i nahá. Ne, nemůže. Na společenských akcích platí nějaká pravidla a Kynychová by měla být uctivá i vůči ostatním, kteří si chtějí užít galantní zábavu a nechtějí se dívat na její lascivní hadr, co vydávala za šaty.

Jestliže se neumí společensky chovat, tak prostě nemá ve společnosti co dělat. Ať je to, kdo chce. Prosté.

Jana Doleželová

Ta poslední dobou chodí hodně v černé, možná si myslí, že černá rovná se velká večerní, ale rychle by měla začít měnit barvy. Paní lékárnice je tak tmavá, že nevidíme nic. Jen blýskavou podprsenku. Těžko tak určit aspoň nějaký detail. Vypadá dobře, ale nudně. Jsou tu zajímavější kousky ke zkoumání.

Andrea Verešová

Slovenská modelka byla letos za princeznu a dokonce se nahoře i oblékla, tedy aspoň jen naoko, protože nahou kůži kryje tyl. Moc se nám líbí celé horní zdobení, s nabíraným spodkem taky problém nemáme, akorát nám vadí trochu ta barva. Andree by možná slušela více pudrová.

Mika Häkkinen a Markéta Remešová

Tohle je trochu zklamání, Mika byl hlavní hvězdou večera a jeho Markéta se tomu měla přizpůsobit. Už ze zásady nám vadí cokoliv třpytícího a blýskavého, je to příliš prvoplánové a Markéta jakoby si nedala vůbec záležet na tom, že šla na Ples v Opeře. Prostě nějaká juchanda. Ta bílá kočka, což má být štóla, je totálně mimo.

Iva Kubelková

Hodně zajímavý model, u něhož by nám mělo dole vadit to psychedelické vyvedení pásu, ale naopak vůbec. Kubelková má šaty od Roksanda Ilincic, značky, která skoro nikomu nic neřekne, ale znalec je právě podle barev dole pozná na první pohled. Vyčesaný drdol ho ještě vytahuje do hvězdných výšin. Dost se obáváme, že Kubelková měla nejlepší model večera a nestačí na něj ani tradičně elegantní Maxová.

Gabriela Kratochvílová

Misska se stylem šatů trochu sešla s Kubelkovou, ale jejího božského stylu nedosáhla. Možná by Kratochvílové pomohlo, kdyby si trochu rozdivočila vlasy. Právě tahle odvázanost by dodala celému outfitu šmrnc.

Iva Pazderková

Působí jako nacpaná v odpadní rouře. Těžko říct, zda je to úhlem fotky, ale spíš to bude tím korzetem. Je příliš obrovský a mohutný, Iva nemá krk, ruce a ramena působí jak namontované od jiného člověka. Příliš tvrdé líčení ji dělá o pět let starší. Iva neví, jestli je ruská matrjoška nebo štíhlá holka, co vynese všechno.

Hana Mašlíková

Stejný problém jako u slečny nahoře. Celá horní polovina těla tady patří Hulkovi a zbytek je ženský. Mašlíková má příliš velká ramena, tak si zaslouží úplně jiný střih šatů, splývavé volné rukávy třeba. A přestaňte, proboha, už všechny chodit do solárka. Nejste krásně opálené, jste oranžové. To platí i pro Doležel nahoře a Bůček dole.

Pavlína Němcová

Perfektní. Čisté šaty, čisté linie, čisté zdobení, čistá barva, krásné vlasy, Němcová je hrozně hezká a vypadá mladě. Ale promiň, Pavlíno. Ta Iva Kubelková!!! To je rajc!

Tereza Maxová

Modelka nám zase ukázala, že je dokonalá za každé situace. Přišla ve stylu black & white a držela se naprostého minimalismu. Účes je naprosto šik, pelerínu zbožňujeme. Monako a velký svět má na Maxovou dobrý vliv.

Eliška Bučková

Ale no tak nevíme úplně, co na to říct. Víc kůže a děr neznamená víc sexy. Opálení = přeháňka. Líčení = přeháňka. Vlasy = přeháňka. Jak bychom ti to asi řekli, Eliško. Nevypadáš jako dvacetiletá modelka, vypadáš jako padesátiletá Sisa Sklovska. Ten mrtvý papoušek v ruce, to je kabelka?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy