Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

10 málo známých fotek s Karlem Gottem: Takto Ivana Gottová omámila jeho srdce

+ Dalších 7 fotografií
LEGENDA
Ivana Gottová (43) se stala díky manželství s Karlem Gottem (†80) jednou z nejznámějších žen Česka. Sama se k manželství s Mistrem vyjádřila, že se jí splnil letitý sen. Po boku Mistra vzkvétala jako květina, přesto moc dobře věděla, že si svůj poklad v podobě nejuznávanějšího českého zpěváka musí hlídat jako oko v hlavě. Používala k tomu jako každá žena chytré triky. A některé snímky, které jsou veřejnosti málo známé, to dokázaly zachytit.

Vztah Ivany a hvězdného zpěváka psal sám život. A málokdo v počátcích jejich vztahu věřil, že jim to vydrží tak dlouho… Sama vdova po pěvecké legendě před mnoha lety netušila, že Mistr se v budoucnu stane jejím manželem. A přeci jen se tak stalo. A to 7. ledna 2008, kdy si slavný pár řekl své ano. Obřad se konal v kapli v Las Vegas v 16:30 místního času. S Ivanou Macháčkovou čekal Gott již druhé dítě, Ivana byla ve čtvrtém měsíci…S obřadem přijala jeho příjmení a stala se Ivanou Gottovou.

Právě rodina, po které Karel tolik toužil, byla tím, čím si Ivana jejich lásku pojistila. Manželé spolu prožili mnohé. Ivana stála ale vždy Karlovi po boku a starala se o jejich děti, když Slavík rozdával pěveckou radost po různých koutech světa.

Některé jejich životní momenty zaznamenal objektiv fotoaparátu a na ty méně známé snímky se můžete podívat v galerii. Sami jistě uznáte, že život slavného manželství byl plný radosti a lásky.

Mohlo by vás zajímat

Další články