Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

10 let se stará o týrané psy a bere je pod svou střechu: Toto je příběh paní Evy

TV Barrandov opět pomáhala.
Zdroj: TV Barrandov
+ Další 3 fotografie
Eva Opatrná se již přes deset let stará o týrané psy, které si vždy vezme pod svou střechu, aby je ochránila od jisté smrti a týrání. Sama žije s rodinou a peněz nemají nazbyt. Přesto zvířata nadevše miluje a bude je chránit. Reportáž, kterou TV Barrandov odvysílala v minulosti, přivedla její diváky na myšlenku, že by chtěli paní Evě pomoci. O úspěšné akci informovala TV Barrandov v Našich zprávách v rámci rubriky Pomáháme. Pro Evu se díky tomu vybralo nemálo peněz.

„Belinka byla týraná hlady a má uřezaná ouška zaživa. Elinka, podle všeho to vypadalo tak, že s ní minimálně někdo házel. Karinka je náš nejmladší člen, měla strašně nafouklé bříško, zvracela červy,“ představila své svěřence paní Eva.

Redaktor: „Co byste řekla na to, kdybych pro vás měl ještě jedno překvapení, ale ne přímo od nás, ale od diváků.“ „Od diváků?“ podivila se paní Eva.

Směrem k divákům: Vaše ohlasy byly takové, že chcete poznat ženu s velkým srdcem, paní Evu a pomoci jí s nelehkým úkolem starat se o smečku týraných psů.

Divačka paní Alena: „Já jsem velký milovník psů a strašně se nám líbilo, jak se paní Eva stará o takové pejsky, kterým bylo ublíženo. Hrozně se nám to líbilo, dojala nás ta reportáž. Tak se mi tu nakonec sešly čtyři tisíce jako finanční dar. Kamarádka Lucka viděla, že máte i malého chlapa, který vám s tím pomáhá, tak posílá pro něj v hodnotě patnáct set korun poukaz do hračkářství, ať si vybere, co se mu bude líbit.“

Diváci Milan a Hanka: „Viděla jsem reportáž v televizi a strašně mě to vzalo, jak dokážou být lidi krutí. Byla jsem ráda, že jsem mohla díky vaší televizi Barrandov, že jsme se takhle spojili a že jsme se mohli jet předat alespoň nějakou maličkost.“ Paní darovali obrovský pytel granulí, maličkost pro chlapce a přispěli částkou dva tisíce korun.

Divák Pavel: „Já nejsem lhostejný k tomu, že někdo týrá pejsky, obdivuju samozřejmě paní Evu. Já jsem vám chtěl také poděkovat za to, jak se tady staráte o pejsky, viděl jsem to v televizi a tady vám předávám tři tisíce, je to od mojí přítelkyně, ode mě a od mojí mamky.“

Paní Eva: „Já jsem vůbec nečekala, že je tohle možné, že se někdo ozve a znovu přijedete a ještě s lidmi, kteří mi v podstatě hodně finančně pomůžou na masti Bobovi, na spoustu dalších věcí kolem nich.“

Celkově paní Eva získala devět tisíc sto korun od diváků osobně a další dary jako deky, hračky atd. Od další divačky, která se nechtěla osobně účastnit natáčení, dostala paní Eva milý vzkaz a dalších tisíc korun, které předal redaktor TV Barrandov.

Související články

Další články