Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

10 let od pohádkové výhry Martina Staszka v pokeru: S manželkou žije v přepychu

Martin Staszko s manželkou Radkou.
Zdroj: Se souhlasem Radky Staszko, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Luxusní život

Martin Staszko (45) se v roce 2011 probojoval do finále hlavního turnaje Světové pokerové série, kde nakonec skončil na druhém místě za Němcem Piusem Heinzem. V turnaji vyhrál přes sto milionů korun a od té doby si žije s rodinou pohádkovým životem.

Pokerový hráč a šachista Martin Staszko se narodil v Třinci a žil si obyčejným životem, jenže ten se mu v roce 2011 obrátil vzhůru nohama. Dostal se totiž až do finále Světové pokerové série (WSOP), která se vždy koná v Las Vegas, kde skončil na druhém místě za Němcem Piusem Heinzem. Tehdy vyhrál doslova pohádkovou sumu - 100 milionů korun.

Staszko však peníze ihned neprošustroval, jak to u mnohých výherců bývá někdy zvykem. Místo toho je chytře investoval například do nemovitostí a zabýval se také kryptoměnami. Se svou nynější ženou Radkou (30) se seznámil v roce 2012 v pražské kavárně Slavia a o tři roky později se vzali na zámku ve Štiříně. V roce 2017 se manželskému páru narodil syn.

Pohádkové bohatství

Staszkova žena si užívá bohatství, jak jen může. Pravidelně nakupuje v Pařížské a na sociálních sítích se se svými věcmi ráda chlubí. Vlastní třeba několik náramků Dior a Cartier, přičemž cena za jeden se pohybuje kolem patnácti tisíc korun. Kromě toho má také množsví kabelek od značek, jako jsou Louis Vuitton či Valentino, jejichž cena šplhá i k částce sto tisíc.

Letos navíc dostala Mercedes-Benz GLB, jehož cena je více než jeden milion korun, ale protože vůz měl ručně dělanou prémiovou výbavu, cena se pohybuje kolem tří milionů. Manžel svou milovanou Radku prý rozmazluje velmi rád. Do značkových obchodů i luxusních restaurací ji zve sám. Spousta lidí ji obviňuje z toho, že si pokerového hráče vzala pro peníze. „I kdyby si vzal panenku Marii, byla bych pro všechny zlatokopka,” nechala se slyšet Radka.

Související články

Další články