Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

10 let na drogách! Zmoudří oslavenkyně Demi Lovato s věkem?

Demi je kočka. Ještě tak přestat fetovat.
+ Dalších 13 fotografií
Demi Lovato je přes svou dlouhotrvající drogovou závislost úspěšnou americkou zpěvačkou. Na výsluní se drží léta, ale heroinové excesy ji pokaždé srazí na samé dno. Dnes Lovato dosáhla šestadvaceti let a celé její okolí se modlí, aby to na oslavě zase nepřepískla.

Zpěvačka Demi Lovato se objevuje na televizních obrazovkách už od dětských let. Debutovala v seriálu Barney a přátelé. V roce 2008 ztvárnila hlavní roli Mitchie Torres v televizním filmu Camp Rock. A nejen to. Točila i hudební nahrávky. Alba Don't Forget a Here We Go Again získala zlatou desku.

K závislosti na návykových látkách se poprvé přiznala v roce 2010, kdy jí bylo pouhých sedmnáct let. S problémy s drogami se potýká do současnosti. Právě dnes Demi slaví svoje šestadvacáté narozeniny. Všichni doufají, že její oslava nebude natolik bujará, aby skončila jako minule, kdy byla odvezena na jednotku intenzivní péče, jelikož se předávkovala třicetkrát silnější drogou než je heroin, a to fentanylem.

Extrémně silné opioidní analgetikum není v Americe nic nového a v poslední době nabývá na popularitě. Po úděsném skandálu se na Instagramu svěřila, jak je těžké to překonat. „Pokaždé jsem upřímně mluvila o svém boji se závislostí. Naučila jsem se, že jde o nemoc, která jen tak nezmizí sama od sebe. Je to něco, co se musím snažit překonat a zatím se mi to nepovedlo,“ prohlásila. Snad Demi s věkem zmoudří.

Mohlo by vás zajímat

Další články