Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

10 krásek bez make-upu! Po tomhle u vás už žádná depka nebude!

Máte depku ze svého ksichtíku? Po tomhle už ji mít nebudete!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Venku je hnusně a to se dotýká psychiky každého z nás. Nedej bože, pokud jste žena a zrovna máte své dny! Připadáte si jako obluda, léto je pryč a vaše sexy tělo se obaluje tukem po tom, co jste o víkendu spořádali půlku bábovky na posezení? Nezoufejte. Dnes jsme si pro Vás připravili deset známých českých žen, které jsme vypátrali bez špetky make-upu.

Po tomto článku se opět budete cítit jako člověk. A koho, že Vám to naservírujeme? Modelky, zpěvačky nebo třeba i profesionální celebritky.

Simona Krainová (43), že je perfektní? Pleť má třikrát filtrovanou na svém Instagramu a navíc má permanentně nalepené řasy. Jasně bez líčidel je stále krásná, ale my už teď víme proč!

Jana Plodková (35), momentálně září v soutěži Star Dance. Ale i ona přes to, že má pleť jako porcelánová panenka, nevypadá vždy krásně. Na fotce bez známek make-upu nám spíše připomíná malé UFO na pochodu.

Petra Faltýnová (38), se nedávno zvěčnila v soukromém letadle v ruce svírajíc letáček, na kterém je ona vyfocená jako topmodelka ze žurnálu. Zde jasně vidíte, jaká je realita a jak vypadá fikce na reklamách. Až budete unavená vycházet z letadla s nalepenou žvýkačkou v hlavě od svého dítěte, vzpomeňte si na Péťu a její ksichtík.

Ornella Koktová (23), je sice opravdu mladá, ale i na tak mladé matce se podepisuje výchova a péče o tříletého Quentina. Kruhy pod očima jak hrom, nedostatek času na zvelebování sama sebe a rezignace líčení mimo společenské akce? No a co, tak to holt někdy matky mají, ne? Relax dámy…..

Kateřina Průšová (32), ta je v podstatě vždy viděna s perfektním make-upem a úsměvem na tváři. Přesto, že není vdaná a nemá děti, i na Kateřině se už podepisuje zub času. Vrásky kolem očí jako obří vějíře si Káťa asi hýčká. Alespoň má takhle důkaz o své věčně dobré náladě. A to je zase velké plus, ne?

Barbora Poláková (33), je někdy “Nafrněná lvice salónů" a někdy zas jako upatlaná mamina od malé dcerušky Ronjy. Právě od doby, co porodila svojí dceru, se Báře zhoršila pleť a navíc se asi velmi podepsal nepřítel číslo jedna nás všech. Stres!!! Takže nádech a výdech…..ani Bára není zdaleka perfektní držtička.

Linda Vojtová (31), je topmodelka každým coulem. Touhle holkou Vás asi moc nepotěšíme v těch podzimních chmurech. Ona zkrátka vypadá úžasně jako školačka bez známek akné i v civilu. Jasně v porovnání s nalíčenou verzí je trochu jiná, ale to jsme přece všechny.

Helena Houdová (36), ta má za sebou porody, rozvod, konec kariéry a tak dále a dále. Nicméně drží se hesla, že to co jíš, jsi ty sám. V překladu konzumuje pouze raw syrovou stravu a podle toho i vypadá. Je štíhlá a má vitální nejen svůj obličej, ale i celé tělo. No ale ta daň!!! Sbohem všechno dobré jídlo světa, sbohem alkohole, sbohem večírky, sbohem…..VŠECHNO!

Jitka Nováčková (24), tahle misska nám zmizela do sousedního Německa za modelingem a dietami se vrátila na svojí původní váhu, kterou měla při vítězství v Miss 2011. Jejím receptem na pěknou pleť je konzumace vody ve větším množství. Jasně komu se asi tak chce pít voda, když je venku –120 stupňů. A navíc vlasy má dost mastný a řídký, takže ufff není perfektní.

Jitka Válková Boho (24), mladá máma dcerky Rosalie a věčně zkoušející zpěvačka, bez make-upu také vypadá unaveně i přes svůj pěkný úsměv. Kruhy pod očima, někdy zarudlé oči po asi probdělé noci s malou. Jo to je ten božský dar být maminkou. A bude hůř.

Už je Vám o dost líp, co? Krásný zbytek dne!

Související články

Další články