Vary jsou tady a my jsme nemohli než se podívat do kávové sedliny na dně redakčního hrnku s obrázkem hyeny a zeptat se lógru, co že se letos stane. Takže bude to takto…

1. Největší ostuda bude jako vždy Macháček a rozjuchaná crew

Karlovarské večírky ovládne nedotknutelná parta okolo Jirky Macháčka a Aňi Geislerové. Kdyby se někdo vzbouřil proti poblitým VIP prostorám a usměrňování novinářů ohledně poslušnosti této partě, Geislerka pohrozí, že „zavolá Barťákovi“, případně s ním Macháček rovnou 25× někam přijde, aby bylo pro druhou půlku festivalu jasno!

2. Podhůrský, Moravcová, Štiková a další nezvaní se vetřou přesně, kam nemají

Největší potíže nadělají pořadatelům logicky největší košťata. Přesně jako loni přijde Podhůrský tzv. „na ksicht bez pozvánky“ na akci prestižního partnera, který prosil o jediné, nemít na svém večeru ŽÁDNÉ celebrity, případně jen festivalové hosty. Na stejnou akci přes šachtu klimatizace vnikne i Nikol Moravcová a jejích šest kolegyň ze strašně významného facebookového blogu, která se následně pokusí protáhnout ještě nějaké kamarády.

3. Frustrovaný Prachař přiletí, nevítaná Agáta bude dělat vítanou, bohužel z dovolené

Dojde k tradičnímu střetu Prachař/Agáta vs. Dyk/Vilhelmová, který bují od doby, co ve Varech nehrají na děsně cool akci Nightwork (rozpadli se, neplatí při kšeftech pro PPF Petra Kellnera). A zatímco ředitelka Dyka Táňa i její pejsek jsou vítáni a vážení, Agátu nesnáší Jirka Bartoška, byť za ni letos prý Prachař hodně orodoval. Ve finále Agáta odjede na dovolenou s tím, že jí to koliduje s festivalem, kam jinak měla sto pozvánek, a frustrovaný Prachař přiletí na jednu akci letadlem vypraveným sponzorem akce, aby jako ukázal, že stále patří do party. Agátě to nakonec nedá, dorazí na otočku na konci festivalu rovnou z Chorvatska a ostentativně se vylitá jako konvice projde po kolonádě a někoho přitom poblinká a zbije, aby ukázala, že jí nebude nikdo říkat, kam má a nemá jezdit.

4. Ksichty neuvidí žádný film, ale ne proto, že to propaří

Ani jedna hvězdička si nevyzvedne ani jeden lístek na filmy, a když si z nich novináři budou dělat legraci a ptát se jich na soutěžní sekci, dozvědí se, že „na filmy se teprve chystám, zatím nebyl čas“, a při zopakování dotazu, protože nedostali odpověď na to hlavní, vyjde najevo, že dotyční nevědí, co je to soutěžní sekce, zato vědí, kde má dnes večírek Swarovski.

5. Moravcová bude předstírat, že je z Hollywoodu, odkud přiletí ještě horší bytost než Moravcová

Pražská modelka a podle „režiséra“ Magnuska i herečka (a tím pádem osoba pro festival nezbytná) bude ve sponzorském MiniCooperu (má jej zapůjčen na 12 dní kvůli jisté charitativní akci dovozce značky) od rána do večera někde náhodně vystupovat z vozu, tvrdit, že je její, a fotit se u něj. Ve vzácných chvílích volna bude obvolávat všechny a dokola kvůli pozvánkám, které si letos nemůže tisknout na ubytovně sama, protože se jí do kufru minivozítka nevešla osvědčená tiskárna se scannerem. Tu nepotřebuje Mel Gibson, kterého už nechtějí nikde, protože okamžitě proti jeho příjezdu protestují Židé, černoši, Asiaté, týrané ženy a v posledních letech i filmová kritika, což Vary a všichni lidé tam (až na Macuru, ten proti němu uspořádá před Thermalem protest s letáčky) odmění přivítáním mistra ve velkém stylu a Křišťálovým glóbem.

6. Štikovi budou foceni i přes to, že je nikdo nesmí fotit a psát o nich

Do města přijede na lázeňské kúry zcela náhodně v době festivalu Monika Štiková s manželem a přes padesát procházek centrem a pět set postů na Facebooku dodá bulváru témata na tisíc článků s těmito titulky „Štikovi – usmíření s Ornellou ve Varech“, „Proboha, kdo ji sem pozval“, „Bartoška zuří, ale ona si fakt zaplatila v Puppu bahenní pobyt a vyhodit ji nemůžeme“, „Kokta a Partyšová – nechtěné setkání díky Štikové“ atd. No prostě tiskové oddělení festivalu bude mít co dělat a bude mu to prd platné, protože všechna partnerská média se budou hájit tím, že tam Štikovy neměli zvát a že to lidi baví. Nepřijede jen Charlotte Štiková, která si ale stejně v době konání ukradne část mediálního prostoru pro sebe deseti fotkami toho, jaký má dnes výstřih.

7. Andrea bude hvězdná, Volopich naštvaný, Beránek nahý

Andrea Verešová bude opět nejlépe oblečenou celebritou Varů, která bude všude očekávaná, a to hodiny. Když přijde, bude se hodinu právem fotit a její manžel bude opodál vytočený dělat opičky, že už by šel na drink. Verešová bude taky jediná, kdo má všechny róby svoje a nikde veřejně neblinká, a její muž bude jediný, kdo ze sebe nebude dělat na mejdanech vola jen proto, aby se vyfotil. Takže ve finále budou ironizováni jen proto, že se chovají normálně a Andrea má manýry, na které má právo, zatímco bulvár bude vydřený z vypůjčené polské konfekce partnerky Lea Beránka, který v pozadí pózovací fotky své dívky náhodou vystrčí penis a bude u toho mlátit dva policisty.

8. Na golfu budou všichni. I ti bez holí

Golfový turnaj přepadnou i ksichty s bagy, které nikdo nezval, a ksichty bez bagů a zelené karty, kteří tam prostě chtějí alespoň očumovat. Celé to bude moderovat Partyšová, která bude u vchodu rozdávat novinářům seznam sponzorů, kteří jí půjčili náušnice, šaty, kalhotky a kabel k mikrofonu, a předstírat, že za tu moderaci má kilo, ačkoli naopak za možnost být u toho musela málem zaplatit.

9. Nejhonosnější příjezd, pobyt a odjezd bude mít samozvaná královna Pařížské Tamara

Drahé bude mít Vary i čtenářům bulváru zcela neznámá osoba Tamara Kotvalová, která to s novinářkami umí, takže budeme všichni obrazem, zvukem, písmem a klidně i násilím sledovat příjezd Tamary s chlapcem ve vypůjčeném luxusním voze, vynášení jejích rób z kufru do Puppu, nekonečné rozhovory s ní o h*vnu na mejdanech a následně honosný odjezd, který bude bulvárem kvitován jako největší ztráta pro poslední dva dny festivalu.

10. Facebook nebude Facebook, ale Vary

Všichni slavní i ti, co si myslí, že jsou slavní, budou od rána do večera prudit na Facebooku s momentkami z Varů, ne aby vytočili kolegy, že tam jsou (kolegové tam totiž budou také), ale aby jejich fans viděli, že tam jsou, i když tam jdou často ve stejné roli jako jejich fans (tedy nemají taky pozvánku nikam a nedostanou se na filmy). Největšími hity budou selfíčko s Melem Gibsonem, případně selfíčko, kde je Mel někde v tom davu u Thermalu, který je v té zástavbě za mnou. I když budou Vary pro řadu hvězdiček opět jen zoufalou snahou přežít bez peněz dva týdny a dostat se na jakýkoli večírek, kde je jídlo, na které nemám, a foťák, který mě sice nezná, ale akci fotí, tak přesto budou prostřednictvím jejich fejsů Vary hrozně super a cool a hlavně s otevřenou náručí právě pro jejich osobu. A pokud si někdo dovolí něco jiného než fotku sama sebe z mejdanu, nebo sama sebe na dovolené, okamžitě dostane sto reakcí od jiných košťat s dotazem: „Ty nejsi ve Varech?“