Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

10 ikonických hraček z 90. let, které prodáte za balík: Nemáte je doma?

Zdroj: youtube
+ Dalších 6 fotografií
jak vydělat balík
Většina ikonických devadesátkových hraček pro nás už nemá hodnotu, maximálně tak památeční. Nicméně věděli jste, že třeba takového Furbyho můžete prodat za pořádný balík? Pokud jste si staré hračky uschovali na půdu s vidinou toho, že vám ještě někdy poslouží, teď je ten pravý moment, kdy je vytáhnout.

Byla vaší oblíbenou hračkou Barbie nebo jste měli raději autíčka od Hot Wheels? Pokud jste měli ke svým hračkám velké citové pouto a nebo vám třeba bylo líto je jen tak vyhodit, a proto jste si je uschovali někam do bezpečí, pak pro vás máme dobrou zprávu.

Devadesátkové hračky, které vám skvěle posloužily, když jste byli ještě děti, vám mohou dnes udělat snad ještě větší radost než tehdy. Je to tak, některé z vašich možná oblíbených hraček můžete dnes prodat za pořádný balík. Schovali jste si například na půdu některé z vašich hraček? Jestliže ano, teď je ten správný moment, kdy byste měli zajít probrat staré harampádí.

V devadesátých letech bylo na trhu mnoho hraček, co už dnes nejsou k dostání. A právě za ně jsou někteří sběratelé ochotni zaplatit tučnou sumu. Třeba za takové staré autíčko Hot Wheels je možné vytěžit až 184 000 korun. Tak pokud jste byli vášnivým sběratelem modelů autíček, rychle na půdu.

I pro holky máme super zprávy. Pokud jste byla typickou holčičkou, která milovala Barbie či My Little Pony, můžete se radovat. Za takového koníka, který se vyráběl před patnácti lety, je někdo ochotný dát až 23 tisíc korun. To je taky pěkná suma ne? Pak je tady Barbie. Pokud se vám někde doma válí ikonická Barbie z devadesátých let, je možné, že se vám podaří ji prodat až za 230 tisíc korun. To už stojí za prohledání půdy, ne? Na jakých dalších hračkách si můžete pěkně přivydělat, zjistíte ve fotogalerii.

Dejte nám vědět do komentářů, zdali máte nějakou z hraček doma schovanou.

Související články

Další články