Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

9 hlášek, za které se československé hvězdy budou stydět do konce života

Každý má někdy starosti.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
OSTUDA
Ani celebritám se nevyhýbají chvíle, kdy plácnou něco, za co nejenže sklidí bouřlivou kritiku, navíc se za to samy stydí. A často velmi dlouho. Kteří ze známých lidí v Česku plácli něco, čeho pak litovali?

Bohuš Matuš, zpěvák

Celá republika se mu vysmála, když se snažil svou o 29 let mladší přítelkyni bránit před posměváčky, načež jí udělal ještě větší ostudu.

„Mám potvrzené, že je Lucinka panna,“ dušoval se Jenže to byla ještě silnější voda na mlýn haterů, takže později vzal Bohuš Matuš (46) zpátečku.

„Musel jsem přiznat, že spolu spíme, protože jsem si uvědomil, že to tvrzení o panenském testu bylo trapné. Ale ten papír skutečně kdysi existoval,“ uznal nakonec

Ornella Koktová, podnikatelka

Teď už se zklidnila, ještě před třemi lety ale vedla s některými lidmi úplně zbytečné půtky. Tehdy psala pro jedno médium názory na módu a jednou hodnotila i novou kolekci Channel. U statusu s odkazem na článek stálo Karl Lagerfeld se bude hodně divit, až si přečte názor Ornelly Koktové (27). Linda na to reagovala prostým „Bude mu to fuk“. Ornellu to ale vykolejilo a napsala hodně přehnaný komentář.

„Ať už konečně stará Finková zajede do vozovny a drží pysk! Nechápu, co má tahle zhrzená stařenka za problém. Už třikrát jsem ji přešla, ale ona je snad mnou posedlá. Ještě jednou a vytáhnu drápky. Babo!“ čílila se. Linda Finková (51) jako dáma výpad vůbec neřešila.

Pavol Habera, zpěvák a porotce

Dlouholetý porotce SuperStar sám přiznává, že kolikrát v návalu improvizace při hodnocení soutěžících řekne naprostou šílenost, které pak zpětně lituje (například před dvěma lety označil jednu dívku za chcíplou mršinu).

Letos došlo i na výrok, kteří někteří diváci bez mrknutí oka označili za rasistický a vůbec ne vtipný. Jednu ze slečen, která slibovala, že se do příště zlepší, Pavol Habera (57) uzemnil. „Ty jsi jako Romové, kteří sem chodí. ‚Všechno dodržím! Za dva týdny tady budu úplně celý bílý,‘“ vysmál se jí i všem slušným lidem z romské komunity.

Jan Hrušínský, herec a ředitel divadla

Při vyhlášení nouzového stavu a karantény neudržel emoce na uzdě a vyjádřil se velmi ostře proti Andreji Babišovi a vládě.

„Likvidace Divadla Na Jezerce! Likvidace všech nepohodlných. Dnes premiér Bureš a kluk, který zastává funkci ministra zdravotnictví, ohlásili kvůli třiceti nemocným lidem s příznaky lehké chřipky zákaz divadelních představení. I v tak malých divadlech, jako je Divadlo Na Jezerce, kde je používána dezinfekce a dodržovány jsou všechny hygienické zásady,“ napsal na svém Facebooku Jan Hrušínský (64).

Později ale uznal, že značně přestřelil, a veřejně se omluvil, za kritiku to ale stejně schytal od prezidenta Miloše Zemana.

Filip Vaněk, módní stylista

„Tlustej, ošklivej člověk s mastnou pletí je nedisciplinovanej, když se nedokáže zatnout a neváží si své tělesné schránky natolik, aby o ni pečoval, tak to taky vypovídá o jeho nastavení mysli. Jsou tam proto další negativa, která by se později projevila,“ řekl v DVTV v září 2019

Proti se vyrojila spousta negativních komentářů, které Filipa Vaňka, stylistu Leoše Mareše, obvinily z namyšlenosti a povrchnosti.

Timo Tolkki, manžel Dominiky Gottové

Těžko říci, který výrok kontroverzního muže dcery Karla Gotta vybrat, jeden byl trapnější než druhý a celá republika několik týdnů žila ostudou, kterou způsoboval.

Jen několik dní poté, co Mistr zemřel a Dominika ještě nestihla ani dotruchlit, už Timo Tolkki médiím vyprávěl, jak bude chtít vilu na Bertramce a jak se bude soudit o dědictví. A když ho žena opustila a vrátila se do Prahy, po Dominičině tiskovce napsal na její WhatsApp vyjádření, z něhož vyplývá, že si stále myslí na peníze Ivany Gottové (44).

„Tohle je konec! Ani jsi mi neřekla ahoj. Už ti nikdy nepomůžu! Buď dostanu padesát procent vydavatelství Karla Gotta, nebo nepodepíšu rozvodové papíry. Mám právníka. To, co jsi mi udělala dnes, je něco, co ti nikdy nebudu schopen odpustit,“ citoval jeho slova Expres.

Milan Drobný, zpěvák

Pár měsíců před smrtí Karla Gotta se jeho celoživotní kamarád Milan Drobný (75) v knize svěřil, že podle zesnulého řidiče Mistra Oldy Havránka měla zpěváka jeho manželka Ivana fyzicky napadat. Kvůli tomu se nemocný umělec rozhodl, že se s ním tentokrát už neudobří.

„Je jasné, že se (Ivana) o něj s jeho přiznaným a našetřeným příjmem 900 milionů korun bude starat,“ přidal proto pro eXtra.cz Drobný ještě v červenci. O pár měsíců později, kdy ho dokonce velkorysá vdova pozvala na zádušní mši, toho jistě litoval.

Jakub Janda, aktivista

„Karel Gott je sice kulturní legendou, ale když veřejně propaguje ty nejhnusnější konspirační teorie, tak dělá pro české extremisty a ruské destabilizační zájmy více práce než Aeronet a Parlamentní listy dohromady. Je to smutný konec,“ uveřejnil Jakub Janda na poslední narozeniny Mistra – více zde

V rozhovoru pro eXtra.cz pak přidal další odsudek. „(Že pomáhal utiskovaným umělcům,) to nic ale nemění na tom, že byl legitimizátorem zločinného režimu. To je nezpochybnitelné. Každý takový režim hledá podobné osobnosti, které budou změkčovat jeho zločinnost. A tuhle roli bohužel Karel Gott sehrával,“ přisadil si

Ondřej Sokol, moderátor a herec

Moderování přímého přenosu není žádná sranda, kolikrát dojde k velkým botám. Jedné skandální se v roce 2017 dopustil Ondřej Sokol (48), když rádoby vtipně komentoval kolegyni Jitku Schneiderovou „I ožralá je krásná,“ uvedl ji, když přišla vyhlásit Bronzového slavíka pro zpěváky. Krásnou Jitku to naštvalo a ještě dlouho nechápala, proč Ondřej pronesl něco tak puberťáckého.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy