Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

10 fotek odlíčené Patricie Pagáčové: Nenamalovaná vypadá mladší!

Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
galerie
Patricie Pagáčová (31) je jedna z porotkyň v pěvecké soutěži SuperStar 2020 a už dlouhá léta se věnuje hraní. Na natáčení castingů v pěvecké soutěži mohou diváci Pagáčovou sledovat v krásném oblečení s různými účesy a úžasným make-upem. Napadlo vás ale někdy porovnat její nalíčenou a odlíčenou tvář?

Patricie Pagáčová je herečka, která se zapsala do pamětí diváků hlavně díky nekonečnému seriálu Ulice. V poslední době je hodně probíraným tématem díky SuperStar 2020, kde sedí v porotě. Divákům se za stolem vůbec nelíbí, nesouhlasí s jejím hodnocením a celkově si moc diváků nezískala.

Řídí se srdcem

Herečka si z toho však absolutně nic nedělá a řídí se srdcem, sveze se po těch, kteří nemají kapku soudnosti. Na každém castingu byla nádherně namalovaná, učesaná a oblečená, takže v maskérně odvedli výbornou práci. Porovnali jste si někdy, jak Patricie vypadá bez líčidel a s nimi?

V galerii si můžete prohlédnout, jaký rozdíl je mezi jejím pracovním a domácím lookem. Je to kočka v obou případech.

Související články

Další články