Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

10 fotek Dády Patrasové s italským hřebcem Vitem, které jsou kudlou do zad Felixovi!

Láska Dádě s Italem Vitem jenom kvete. Co na to Felix?
+ Dalších 33 fotografií
Milenka Felixe Slováčka (74) Lucie Gelemová (35) se neustále chlubí žhavým tělíčkem. Kdo by si myslel, že to v saxofonistově ženě Dagmar Patrasové (61) vyvolává žárlivost, ten by se pletl. Dáda je až po uši zamilovaná do Vita z Itálie a společnými fotkami s romantickým nádechem to dává pravidelně najevo.

Když ty, tak já taky. To si před rokem řekla Dáda Patrasová a začala randit s italským hřebcem Vitem. Znala ho přes dvacet let, ale cestu k sobě si našli až ve chvíli, kdy Felix Slováček odmítl kvůli Dádě opustit milenku Lucii Gelemovou.

Ta se v pětatřiceti může pochlubit tělem, z nějž musí být Felix jako u vytržení. Z jejích sexy fotek si ale Patrasová žíly neřeže. Sama se často chlubí společnými snímky s Vitem, ze kterých jejich velká láska jenom čiší.

V poslední době má na Vita o něco méně času, ale vztahu to vůbec nevadí. Dáda se musí starat o fenku kokršpaněla Julču, která je nemocná a léky si vezme jedině od paničky.

Aby to nakonec nedopadlo tak, že nejvíc bude litovat Felix. Dáda je i přes zálety přece jenom žena jeho života.

Mohlo by vás zajímat

Další články