Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

10 faktů, které jste nevěděli o snoubence prince Harryho Meghan Markle

10 faktů, které jste nevěděli o snoubence prince Harryho Meghan Markle
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
Sepsali jsme deset zajímavých faktů o snoubence britského prince Harryho, Meghan Markle (36), která vyrůstala v USA. Její život byl plný překvapení a zvratů až se dostala do náruče jednoho z nejžádanějších mužů, Prince Harryho z Walesu.

1. Její první a oficiální jméno je Rachel, kvůli kariéře herečky se ale rozhodla používat své prostřední jméno Meghan. Zdálo se jí totiž více atraktivní a lépe zapamatovatelné.

2. V době, kdy se Meghan seznámila s princem Harrym randila s populárním šéfkuchařem celebrit Corym Vitiellim. Pustila ho k vodě poté, co ji princ požádal o telefonní číslo.

3. Když jí bylo pouhých 9 let, její táta vyhrál v loterii více než 15 milionů korun. Meghan to zajistilo studium na nejlepších školách. Vysokoškoláci se v USA dost často zadluží kvůli studiu, to ale nebyl její případ, a tak se mohla plně věnovat studiu.

4. Meghan Markle si v minulosti přivydělávala jako asistentka v populárním americkém pořadu Deal or No Deal, kde jako asistentka nosila soutěžícím kufřík, ve kterém se skrývala částka, kterou vyhráli, nebo naopak prohráli.

5. Kráska studovala mezinárodní vztahy a chtěla se stát političkou, když se najednou vše zvrtlo. Když přijela na Vánoce za rodinou do Los Angeles, její kamarádka ji seznámila s filmovým producentem. Slovo dalo slovo a Meghan si krátce poté zahrála ve svém prvním filmu.

6. Budoucí manželka prince Harryho má dokonce dvě vlastní kolekce oblečení, které sama navrhla pro jistou americkou značku. Jak první kolekce 2015, tak i druhá, která vznikla letos v roce 2017, jsou šaty inspirované samotnou herečkou. Jmenují se Work and Weekend Looks.

7. Meghan Markle se stala v roce 2016 nejvyhledávanější herečkou na Google. Předběhla tak všechny světové jedničky. Stalo se tak samozřejmě poté, co se na veřejnost dostal její vztah s princem Harrym.

8. Jednou z jejích nejlepších kamarádek je tenistka Serena Williams. Potkaly se na charitativní akci, kde si obě snědé krásky ihned padly do oka. Meghan přiznala, že jí Serena hodně pomohla a radila v tom, jak se vyrovnat s popularitou a zájmem široké veřejnosti, ale také s kritikou a negativními ohlasy.

9. Její nejoblíbenější dovolenkovou destinací je Jamajka. Byla tam poprvé ve 14 letech se svojí maminkou a od té doby tuto destinaci miluje. Oblíbeným místem je i španělská Barcelona, kam se také ráda vrací.

10. Na začátku vztahu s princem Harrym to nebylo tak růžové. Královská rodina měla obrovský problém s její minulostí. Nejenže je rozvedená, ale také její kariéra herečky se jim moc nezamlouvala. Je to i proti pravidlům královské rodiny. Po čase ale Královna Alžběta II. ustoupila a páru dala svůj souhlas.

Související články

Další články