Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

10 fakt dokonalého morouse, kterého lidi nenávidí a on nenávidí je. Poznáváte se?

Pořád někdo s něčím otravuje.

Nemáte náladu, slovo úsměv vám nahání hrůzu a kdyby svět byl bez lidí, naštvalo by vás to jen proto, že by nebylo na koho se mračit? Přečtěte si, jak si udržet efekt dokonalého morouse. Poznáváte se? Gratulujeme, Moliére by z vás jako dokonalého představitele Misantropa měl radost.

1. Vstáváte s hrůzou, co vám nový den přinese, doma vykonáte pravidelné ranní rituály, ale při představě, že vyjdete mezi lidi, se vám ze žaludku začne řinout žluč.

2. Ulice, kde bydlíte, je zase zaminovaná psími výkaly. Seřvete starou Blažkovou na tři doby za to, že po svém Pajdovi opět nesebrala jeho hromádku, a vůbec vás nezajímají výmluvy na opotřebené kosti při ohýbání.

3. Neexistuje, aby s vámi jel někdo ve výtahu, to raději budete dělat, že ještě na někoho čekáte, a když není zbytí, odtrpíte cestu výtahem s takovým napětím v těle, které cítí i obyvatelé o dva bloky dále.

4. Cesta městskou hromadnou dopravou je pro vás utrpením, na druhou stranu si užíváte, když můžete nevychovaného spratka, který se houpe na madle, nenápadně kopnout do kolene, s kočárkem nikdy nepomáháte, protože máte něco s páteří, a staré lidi pouštíte sedat jen s obrovským znechucením.

5. Když jste venku, modlíte se, abyste nemuseli potkat někoho známého a vybavovat se s ním. Když už někdo potká vás a dokonce vás osloví, přitakáváte akorát chrchlavým tónem a mezi zuby procedíte, že už musíte jít.

6. Nesnášíte bordel na ulicích, vnímáte ho mnohem víc než ostatní, o to víc ale trpíte. Za bordel totiž můžou lidi a ty vy nesnášíte.

7. Naprosto vás vystihuje role Jacka Nicholsona v Lepší už to nebude, ideální je, když k tomu stejně jako filmový hrdina trpíte obsedantně kompuzivní poruchou nebo jakoukoliv podivnou úchylkou.

8. Rodinné oslavy, společenské party? Cože? Nejpříšernější představa pro vás, rozesmáté obličeje, všichni si strašně rozumí, jsou úžasní, boží a prostě k nakopnutí.

9. Pod tajnými nicky chodíte na fóra pro budoucí matky, kde trollujete jak o život a hormony rozdováděné matky přivádíte k šílenství.

10. Ideální stav je, když si vás nikdo nevšímá, nic po vás nikdo nechce a vy máte klid pozorovat, jak jsou všichni kolem příšerní.

Související články

Další články